Rezultate te kerkimit per termin: +Shkdoer

Total: 14
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.472Z

Shpëtoni Alepon marshimi i fëmijëve në Shkodër

I dashur babagjysh! Të lutem thuaju të rriturve që të mos bëjnë luftë sepse të luash është më bukur!  Eshtë kjo dëshira e një prej fëmijëve të Shkodrës drejtuar babagjyshit për festat e fundit. Në mënyrë të organizuar shkollat e Shkodres dhe shoqëria civile marshuan me kër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.290Z

I ftohti paralizon peshkimin në liqenin e Shkodrës. Probleme dhe në qytet

Termometri në Shkoder ashtu siç po ndodh prej ditësh, edhe këtë të marte ka shënuar -5 gradë celsius duke mbajtur kështu të mbërthyer këtë qark në të ftohtin e acartë. Përveç problemeve në zonat malore, ku një pjesë e madhe e tyre vijojnë të jenë të bllokuara si pasojë e ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.430Z

Rama pritet me protesta dhe në Shkodër

Teksa Rama futej në ambientet e Universitetit të Shkodrës, të rinjtë e FRPD e kanë pritur me protesta madje janë përplasur me policinë. Në shenjë protestë të rinjtë kanë reaguar kundër ligjit për arsimin e lartë. Kryeministri Edi Rama mbajti një fjalim për reformën në drejtësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.691Z

Shkodër, shitësja mbyll grabitësin brenda në argjendari

Një tjetër argjendari në qytetin e Shkodres ka qënë paraditen e kësaj të enjte, 19 mars 2015 “pre” e grabitësve. Dy të rinj të maskuar dhe me një armë të ftohtë thikë kanë hyrë në një prej argjendarive në lagjen “Rus” duke tentuar ta grabisin këtë të f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.846Z

Atentat me armë biznesmenit, i plagosur shkon vetë në spital

Atentat ndaj një biznesmeni në Shkodër. Syrri Mehmetaj, 44 vjeç, është qëlluar me armë zjarri në hyrje të qytetit ndërsa lëvizte me automjetin e tij tip Benz me targë AA 031 NL. I plagosuri ka mbërritur vetë në spitalin e Shkodrës, ku më pas është njoftuar dhe policia. Më datë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.714Z

 Rrahu mjekun kirurg në oborrin e spitalit, kush është agresori me precedentë penale

SHKDOER Një mjek është dhunuar sot për shkak të detyrës nga disa familjarë të një pacienti në Shkodër. Media mëson se mjeku kirurg në spitalin e Shkodrës Besmir Grizha është goditur nga Ali Kopliku, familjar i një pacienti. Mësohet se Ali Kopliku është person me precedent pena

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.429Z

Fotolajm/ Rama pritet me protesta dhe në Shkodër

Teksa Rama futej në ambientet e Universitetit të Shkodrës, të rinjtë e FRPD e kanë pritur me protesta madje janë përplasur me policinë. Në shenjë protestë të rinjtë kanë reaguar kundër ligjit për arsimin e lartë. Kryeministri Edi Rama mbajti një fjalim për reformën në drejtësi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama