Rezultate te kerkimit per termin: +Shkelja

Total: 3761
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.765Z

Gjinushi: Kriza, nga shkelja e Kodit Zgjedhor

Kryetari i PSD-se, Skender Gjinushi ka deklaruar se kriza politike ne vend nuk ka ardhur nga modeli i Kodit Zgjedhor, por nga shkelja e tij nga kryeministri Berisha. Duke folur ne emisionin “Top Story”, Gjinushi ka komentuar edhe deklaraten e presidentit Topi te dhene pak koh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.353Z

Gjin Gjoni: Nëse vërtetohet shkelja më e vogël, largohem nga gjyqësori

Anëtari i Këshillit të Lartë të Drejtësisë, njëkohësisht anëtar i Gjykatës së Apelit, Gjin Gjoni, ka reaguar pas një letre të bërë publike në media, të shkruar nga kryetari i Gjykatës së Apelit, Alaudin Malaj. Në letër, Malaj e akuzon Gjonin për presione dhe përfitime të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.183Z

Gjermeni: Shkelja e etikës njollos Parlamentin

Deputetja e Partisë Socialiste, Eglantina Gjermeni, iu përgjigj dje deklaratave të Kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli, për sulmin e Kryeministrit në Parlament ditën e enjte. "Zonja Topalli ka trazuar dje shpirtrat e të gjitha grave, (jam e bindur se jo vetëm të grave) pavarësisht bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.156Z

Shembet muri pa leje-Veliaj Shkelja eshte gabim por ka nje shpjegim kur behet

brbrKryetari i Bshkise se Tiranes Erion Veliaj ne kuader te lirimit te hapesirave publike dhe te paligjshmerise per ndertimet deklaron se shkelja eshte gabim por ka dhe nje shpjegim qe nenkupton shembjenbrbr brbrNe nje postim ne statusin e tij ne Facebook pasditen e se merkures Veliaj shprehet se Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.884Z

A mund të dëmshpërblehet shkelja e ligjit?

Nga Mero Baze   Ka një debat tinëzar mbi prishjen e pallatit, që formalisht është në emrin e vjehrrit të Lulzim Bashës, në Vlorë. Tinzaria ka depërtuar në këtë debat përmes dy tezave. E para, që pallati ka leje, dhe e dyta, që do prishet për interes publik pasi do të bëhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.988Z

NATO Shkelja e hapesires turke e perseritur

brbrShkeljet e hapesires ajrore turke nga avionet ruse gjate fundjaves nuk kane qene aksidentale NATO ka leshuar akuza te ashpra ndaj Moskes permes sekretarit te pergjithshem Jens Stoltenberg Sipas tij shkeljet e verejtura ne nje zone prane kufirit sirian jane te papranueshme dhe aleanca e atlantiku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.727Z

Gjyqi ndaj Shpëtim Gjikës, akuza prova të reja, shkelja në numrin e kateve pa leje

Është zhvilluar ditën e sotme seanca e radhës e gjyqit ndaj kryebashkiakut të Vlorës, Shpëtim Gjika, i cili për herë të parë nuk ka qenë i pranishëm në gjyqin ndaj tij. Gjatë seancës së sotme prokuroria ka paraqitur prova të reja si dhe dëshmitarin Mezabn Mezani i cili ka paditur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama