Rezultate te kerkimit per termin: +Shkelni

Total: 300
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.018Z

Ja pikët që do ju hiqen në patentë nëse shkelni Kodin Rrugor

Brenda tre muajve shqiptarët pritet të kenë patenta me pikëzim. Ministri i Transporteve Edmond Haxhinasto deklaroi se strukturat përkatëse kanë angazhim maksimal për të vënë në zbatim këtë projekt. Pikët maksimale që do të ketë çdo drejtues automjeti janë 20 ndërkohë që në ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.414Z

Nuk meritoni të shkelni në Greqi, Shkoni në Përmet dhe lironi kishën nga uzurpatorët e djallit

Policia greke, për shkak të çështjes së Kishës Ortodokse në Përmet, kthyen në kufi rreth një mijë shqiptarë. Ata madje kanë kthyer edhe njerëz të sëmurë, të cilët shkonin për kurim në Greqi, duke shkelur kështu të drejtat e njeriut. I tillës është rasti i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.474Z

Hile me anulimin e tenderëve, Agjencia e Prokurimit: Po shkelni ligjin!

Prokurimi elektronik Shkresa e drejtorit Ahmeti: Do të marrim masa për përgjegjësit Zamir Alushi Anulimi i tenderëve me procedurë elektronike është një “hile” e komisioneve që hyjnë në sistem dhe në shkelje të ligjit, pas pezullimit, shpallin mbylljen e procedurave. Përbal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.605Z

Shkarkimi i kreut të ILDKP/ Debate në Kuvend. PD: Po shkelni Kushtetutën. Reagojnë Xhafaj dhe Meta (VIDEO)

Kuvendi u përfshi nga debatet gjatë seancës plenare për shkak të përfshirjes në rendin e ditës të punimeve të kërkesës së Komisionit parlamentar të Ligjeve për shkarkimin e Zana Xhuka nga posti i Kryetares së ILDKP-së. Opozita akuzoi Kryetarin e Kuvendit Ilir Meta se ka shkelur R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.216Z

Manjani flet për vijë të kuqe: Bashkëpunoni me institucionet, mos shkelni ligjin

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ishte i ashpër kur foli për mosbashkëpunimin ndëristitucional për dhënine e pronësisë. Në një konferencë në ministrinë e Drejtësisë, Manjani tha se është e papranueshme mosbashkëpunimi mes institucioneve dhe ZRPP. Manjani foli për një vijë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.486Z

Premtimi i Berishes ne Kombinat: Do shtrojme cdo rruge brenda dy viteve ne Tirane

Kryeministri Sali Berisha premtoi dje ne Kombinat, ne kryeqytet se ai do te financoje shtrimin e cdo rruge dhe rrugice ne Tirane brenda dy vjecarit te pare te mandatit te trete qeverises. Pa kursyer edhe akuzat ndaj kreut socialist, Edi Rama, se kur drejtonte Bashkine nuk punoi per Tiranen. Ne mitin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.038Z

Majko: PD, një parti simotër e PS-së

 Deputeti i PS-së, Pandeli Majko është deklaruar kundër nismës së qeverisë për ndryshimin e ligjit të pronave, duke theksuar se ai bie ndesh me Kushtetutën. Ai akuzoi PD-në se me vendimet që po merr po sillet si një parti e majtë, duke tradhtuar shtresën për të cilën e ka votu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama