Rezultate te kerkimit per termin: +Shkelzen +Berishen

Meta: total 73 / total_found 73 / time 0.000 / keyword[0] shkelzen / docs[0] 1207 / hits[0] 1819 / keyword[1] berishen / docs[1] 3098 / hits[1] 4041 /
Dy fjalë për bosin e bosave, Shkëlzen Berishën, Edi Ramën dhe Ema Andrean
  • 2016-04-25

Dy fjalë për bosin e bosave, Shkëlzen Berishën, Edi Ramën dhe Ema Andrean

Nga Milaim Zeka   Dy fjale per bossin e bosave, Shkelzen Berishen, Edi Ramen dhe Ema Andrean. Djali i Sali Berishes, Shkelzeni, me shume te drejte, dhe pa asnje gabim, munde te quhet bosi i bosave te Shqiperise. Nuk ka afere te zeze, ne te cilen ai nuk eshte i perfshire. Djali i Sales, per t

France 2016 De Biasi Berishen nuk e marr ne Kombetare edhe sikur te shenoje gola ne cdo ndeshjeVIDEO
  • 2016-02-10

France 2016 De Biasi Berishen nuk e marr ne Kombetare edhe sikur te shenoje gola ne cdo ndeshjeVIDEO

Trajneri i Kombetares Shqiptare te Futbollit Giani De Biasi e ka konsideruar si kurorezimi i nje endrre kualifikimin e Shqiperise ne France 2016br br Duke u ndalur ne emra konkrete z De Biazi flet me mllef per ndonje prej tyre Keshtu Besart Berisha i cili luan ne Australi per zde Biazi edhe sikur

No Pic available
  • 2016-02-04

Arrest shtepie per Shkelzen Berishen

brbrGjykata e Shkodres ka dhene masen e sigurise arrest shtepie per ish-Drejtorin e Hipotekes Shkelzen Berisha Ndalimi i tij eshte vleresuar si i paligjshem nga Gjykata Shkelzen Berisha ish-kreu i zyres se regjistrimit te pasurive te paluajtshme eshte arrestuar te hene me urdher te prokurorise se Sh

Berisha: Vëllezërit Rama po i falin INSIG-un Gaz Demit
  • 2016-01-30

Berisha: Vëllezërit Rama po i falin INSIG-un Gaz Demit

Pasi Partia Demokratike akuzoi kryeministrin Edi Rama se, po favorizon për blerjen e INSIG-ut biznesmenin Gaz Demi, ky i fundit ka reaguar teksa ka deklaruar se, PD nuk duhej ta sulmonte pasi ai ka miqësi me Shkëlzen Berishën. Por, pas kësaj deklarate ka ardhur edhe reagimi i ish-kryeministrit

Balla: Shkëlzeni ka qenë me Kastriotin dhe Rebekën në hotel në Pragë
  • 2015-10-04

Balla: Shkëlzeni ka qenë me Kastriotin dhe Rebekën në hotel në Pragë

Deputeti socialist Taulant Balla duke marrë fjalën pasi foli ish-kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli, ka përdorur një etiketim fyes për të."Kërmën që kërkon sorra që sapo foli, është kolegu i saj, Sali Berisha",- tha Balla duke iu referuar akuzave të Topallit në lidhje me aferë

CEZ Balla-Berishes Na shpjego qendrimin e Shkelzenit ne te njejtin hotel me Ismailaj
  • 2015-10-03

CEZ Balla-Berishes Na shpjego qendrimin e Shkelzenit ne te njejtin hotel me Ismailaj

Transmetuar me 01102015 - 1712 PUBLICITET Tirane 1 tetor 2015 NOAal- Nga foltorja e parlamentit deputeti socialist Taulant Balla ngriti akuza te reja ne lidhje me ceshtjen e CEZ duke u shprehur se pazaret i ka prishur Sali Ber

LETRA/ Berisha i përgjigjet ambasadorit të OSBE-së për akuzat ndaj tij, Argitës dhe Shkëlzenit
  • 2015-09-14

LETRA/ Berisha i përgjigjet ambasadorit të OSBE-së për akuzat ndaj tij, Argitës dhe Shkëlzenit

Nga Sali Berisha Leter publike drejtuar shkelqesise se tij, ambasadorit te Prezences se OSBE-se ne Shqiperi, zotit Florian Raunig! “I nderuar zoti ambasador, Me kete leter deshiroj, se pari tju pershendes dhe ti jap nje pergjigje me te zgjeruar raportit tuaj ne lidhje me pjesen ku flitet pe