Rezultate te kerkimit per termin: +Shkelzen +Berishes

Meta: total 112 / total_found 112 / time 0.000 / keyword[0] shkelzen / docs[0] 1207 / hits[0] 1819 / keyword[1] berishes / docs[1] 6904 / hits[1] 10049 /
Shkëlzen Berisha, budallai që flet ato që babai nuk i thotë dot
  • 2016-08-31

Shkëlzen Berisha, budallai që flet ato që babai nuk i thotë dot

Shkelzen Berisha eshte nje budalla-budalle ne dialektin e Dibres, meqe eshte aktuale. Por vlen. Ai thote ato qe babai i tij nuk i thote. Sali Berisha nuk eshte budalla. Ai eshte aktori me i mire ne kete vend dhe, e ben per mrekulli rolin e budallait. Ashtu i duhet dhe ate ben, por nuk thote me sh

Sadije Berisha sfidon Arminen e Shkelzenit Kompani eventesh per dasmen e Leka Zogut
  • 2016-07-29

Sadije Berisha sfidon Arminen e Shkelzenit Kompani eventesh per dasmen e Leka Zogut

Transmetuar me 29072016 - 0613 Ish gruaja e djalit te ish kryeministrit Sali Berisha ka marre persiper mbikeqyrjen e pergatitjeve per dasmen e nipit te ish Mbretit Zog djali i Leka Zogut Princ Leka me gruan e tij Elia Zahariabr br Dasma e 8 tetorit 2016 pr

INVESTIGIMI/ Me çfarë jetojnë Berishët e rinj? Armina, zonjusha me 7 zero! Po spektakli me fishekzjarre, sa kushtoi?
  • 2016-06-07

INVESTIGIMI/ Me çfarë jetojnë Berishët e rinj? Armina, zonjusha me 7 zero! Po spektakli me fishekzjarre, sa kushtoi?

Nje video e xhiruar ne kaperxim te nates te se dieles e ne hyrje te dites se hene, po thyen rrjetin. Festa e Shkelzen Berishes per ditelindjen e dashnores se tij Armina, mu ne zemer te Tiranes, zgjoi te madh e te vogel qe ne ate ore kish vendosur te flinte. Te dy, Zeni dhe Armi po i ulerinin Tira

Zbardhet pasuria e familjes së Berishës. Argita bleu shtëpi 179 mijë euro, Shkelzeni lau kredinë
  • 2016-05-05

Zbardhet pasuria e familjes së Berishës. Argita bleu shtëpi 179 mijë euro, Shkelzeni lau kredinë

Shqiptarja.com zbardh pasurinë e familjes së ish-kryeministrit Sali Berisha, për vitin 2015, deklaruar pranë ILDKP. Në deklaratën e pasurisë, figurojnë shtim dhe pakësim llogarish bankare, të ardhurat dhe shpenzimet, blerje apartamentesh dhe shitje dyqanesh nga fëmijët, transferim

No Pic available
  • 2016-05-04

Shifrat / Zbardhet pasuria e familjes Berisha

Në deklaratën e pasurisë, figurojnë shtim dhe pakësim llogarish bankare, të ardhurat dhe shpenzimet, blerje apartamentesh dhe shitje dyqanesh nga fëmijët, transferim llogarish etj. Shqiptarja.com zbardh pasurinë e familjes së ish­kryeministrit Sali Berisha, për vitin 2015, deklaruar pran

DEKLARATAT/ Zbardhet pasuria e familjes, Berisha  i fsheh ILDKP-së zyrën luksoze. Argita ble shtëpi 179 mijë euro, Zeni kredi 254 mijë euro
  • 2016-05-04

DEKLARATAT/ Zbardhet pasuria e familjes, Berisha i fsheh ILDKP-së zyrën luksoze. Argita ble shtëpi 179 mijë euro, Zeni kredi 254 mijë euro

Në deklaratën e pasurisë së Sali Berishës, për vitin 2015, nuk figuron asnjë shpenzim, asnjë e dhënë apo deklarim, për zyrën e tij luksoze, në një nga kullat më të shtrenjta të kryeqytetit. Shqiptarja.com ka zbardhur pasurinë e familjes së ish-kryeministrit Sali Berisha, për v

Dy fjalë për bosin e bosave, Shkëlzen Berishën, Edi Ramën dhe Ema Andrean
  • 2016-04-25

Dy fjalë për bosin e bosave, Shkëlzen Berishën, Edi Ramën dhe Ema Andrean

Nga Milaim Zeka   Dy fjale per bossin e bosave, Shkelzen Berishen, Edi Ramen dhe Ema Andrean. Djali i Sali Berishes, Shkelzeni, me shume te drejte, dhe pa asnje gabim, munde te quhet bosi i bosave te Shqiperise. Nuk ka afere te zeze, ne te cilen ai nuk eshte i perfshire. Djali i Sales, per t