Rezultate te kerkimit per termin: +Shkelzen +Logu

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] shkelzen / docs[0] 1268 / hits[0] 1937 / keyword[1] logu / docs[1] 163 / hits[1] 247 /
No Pic available
  • 2015-09-09

Legalizimet në Tiranë, 760 familjet që përfitojnë

ALUIZNI publikon listën me 760 familjet që përfitojnë nga legalizimi i banesave në qarkun e Tiranës. Ata gati faturën për parcelën ndërtimore. Në bazë të ligjit nr.50, dt. 27.06.2014. Të gjithë qytetarët përfitojnë një zbritje në masën 20% të vlerës së parcelës ndërtimore,

No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

No Pic available
  • 2010-03-11

Testimet për Shkollën e Policisë, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit

TIRANË - Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit bën publike listën me 1128 emrat e kandidatëve që kanë aplikuar për të ndjekur studimet në Shkollën Bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme”, të cilët kanë dorëzuar dokumentacionin pranë strukturave të per

No Pic available
  • 2010-01-26

Drejtoria Rajonale e ALUIZNI-t në Tiranë ka publikuar dje emrat e banorëve të njësisë bashkiake 2 dhe njësisë bashkiake 11 të cilët sipas grafikut të përgatitjes së dosjeve duhet të paraqiten pranë zy

Drejtoria Rajonale e ALUIZNI-t në Tiranë ka publikuar dje emrat e banorëve të njësisë bashkiake 2 dhe njësisë bashkiake 11 të cilët sipas grafikut të përgatitjes së dosjeve duhet të paraqiten pranë zyrave postare të njësive perkatese ditën e enjte e në vazhdim për të tërhequr f

No Pic available
  • 2009-07-24

Legalizimet, emrat e rinj që marrin tapitë

 lista e legalizimeveBashkia TiranëEmërtimi i territorit  Komuna Dajt ZK 2460  QESARAKEOSMAN YMER DISHARAMADAN,NEZIR GANI HALDEDAAGRON SAMI HYKABASHKIM MEHMET BEGAMETO IDRIZ ÇULLIMEHMET YMER SITAXHELAL RIFAT KURTIVEHAP RIFAT KURTIDURIM GANI  SELMANIALUSH NOVRUZ BALLAARIF

No Pic available
  • 2009-02-19

Juridik, 52 studentet falsifikues dergohen per ndjekje penale

Universiteti i Tiranes do te coje per ndjekje penale 52 emra te rinjsh, te akuzuar per mashtrim ne institucionet e arsimit te larte. Rektori i ketij universiteti Dhori Kule, ka denoncuar dje gjestin manipulues te ketyre studenteve te regjistruar ne fakultetin e juridikut sivjet, per te ndjekur studi

No Pic available
  • 2009-02-17

Part-time, cregjistrohen 52 falsifikues

Dyshimet e rektorit te Universitetit te Tiranes ne lidhje me falsifikimin e mundshem te kryer nga ana e studenteve, u vertetua. Si pasoje, plot 52 studente te Fakultetit te Drejtesise jane cregjistruar, ndersa ende nuk dihet nese ndeshkimi i tyre do te shkoje me tej, duke u ndjekur penalisht. Pas ve