Rezultate te kerkimit per termin: +Shkodr

Meta: total 1000 / total_found 23876 / time 0.010 / keyword[0] shkodr / docs[0] 23876 / hits[0] 45660 /
No Pic available
  • 2016-10-20

Kapen 17 kg kanabis në tre operacione, 6 të arrestuar

Një sasi në total prej 17 kg drogë e llojit kanabis janë sekuestruar nga policia në Fier, Gjirokastër dhe Shkodrës. Gjashtë persona janë arrestuar dhe një tjetër është shpallur në kërkim. Më konkretisht, në një sasi prej 5 kg e 32 gr lëndë narkotike kanabis sativa u sekuestrua ng

No Pic available
  • 2016-10-20

Disa shtëpi dhe llogari bankare, zbardhen milionat e rektorëve

Më shumë se një banesë, makina dhe shumë llogari bankare. Rektorët e universiteteve shtetërore në Shqipëri rezultojnë të kenë jo pak pasuri. Open Data Albania ka siguruar deklarimet e pasurisë së rektorëve të rinj, si dhe ata që kanë rifituar një mandat të ri në krye të univers

Rrëfimi i  Justina Aliaj:  Si udhëheqësit komunitë ngacmonin artistet e bukura
  • 2016-10-20

Rrëfimi i Justina Aliaj: Si udhëheqësit komunitë ngacmonin artistet e bukura

Justina Aliaj këngëtarja shkodrane, një prej zërave më të fuqishëm që rrëmbeu shumë shpejt zemrat e shqiptarëve, e ndodhur në Shkodër për pak ditë, tregon se si nisi karrierën e saj në art si këngëtare, por edhe si aktore. Justina Aliaj rrëfen momentin që i ndryshoi gjithçka n

No Pic available
  • 2016-10-20

Si nëpër filma/ Policët civilë neutralizojnë transportuesit e kanabisit

Policia e Shkodrës publikoi pamjet e aksionit të sekuestrimit të një sasie prej 5 kg kanabis sativa. Në pamje shihet momenti kur policia ndalon dhe nën kërcënimin e armëve neutralizon dy persona që po transportonin kanabis. Pas arrestimit të dy shtetasve, përkatësisht Edmir Demirajt dhe

Shkodër, sekuestrohen 5 kg kanabis, 2 në pranga 1 në kërkim
  • 2016-10-20

Shkodër, sekuestrohen 5 kg kanabis, 2 në pranga 1 në kërkim

Policia në Shkodrës ka finalizuar operacionin antidrogë të koduar Kiras, në kuadër të të cilit është sekuestruar 5 kg lëndë narkotike e dyshuar narkotike kanabis sativa. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se janë vënë në pranga shtetasit Edmir Demiraj, 28 vjeç, banues në Shk

No Pic available
  • 2016-10-20

VIDEO/ Film i Hollivudit? Jo, një operacion antidrogë i policisë shqiptare

Kjo video është shpërndarë nga policia e Shkodrës. Bëhet fjalë për një operacion antidrogë, ndërsa duket si një film aksion. Në pranga përfunduan dy të rinj: Edmir Demiraj, 28 vjeç dhe Avni Kuçaj, 30 vjeç, ndërsa një 18-vjeçar është shpallur në kërkim. Policia kishte inform

Zbulohen milionat e rektorëve, nga llogaritë bankare te trojet e shtëpitë
  • 2016-10-20

Zbulohen milionat e rektorëve, nga llogaritë bankare te trojet e shtëpitë

Zbardhet pasuria e rektorëve të universiteteve shtetërore në Shqipëri. Open Data Albania ka siguruar deklarimet e pasurisë së rektorëve të rinj, si dhe ata që kanë rifituar një mandat të ri në krye të universiteteve shtetërore në Tiranë, Shkodër, Gjirokastër, Korçë Shkodër