Rezultate te kerkimit per termin: +Shkoder

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.811Z

Shkoder vijojne permbytjet

Shkoder vijojne permbytjet E marte 09 Prill 2013 1250 Shkoder vijojne permbytjetSituata ne zonen e Nenshkodres vijon te jete problematike pas shkarkimeve nga hidrocentralet mbi kaskaden e Drinit por edhe reshjeve te shumta te shiut Nga Shtabi i Emergjencave mesohet se siperfaqja e permbytur e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.452Z

Permbytjet qeveria mblidhet ne Shkoder

Permbytjet qe kane ndodhur ditet e fundit nga reshjet qe kane perfshire vendin kane detyruar qeverine te mblidhet ne Shkoder. Kreret e ekzekutivit do te diskutojne per masat qe do te merren ne lidhje me situaten e emergjences. Deri tani ne Shkoder jane permbytur 250 banesa dhe 4060 hekta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.654Z

Krimet ne Shkoder

Gjate tre viteve te fundit ne Shkoder krimi brenda familjes eshte shfaqur teper dhunshem dhe po merr nje shtrirje te frikshme. Per tre vite ne Shkoder jane vrare 7 femra dhe plagosur dy nga keto shtate prej tyre nena dy vazja te moshes 17-20 vjec ndersa vetem ne nje rast burri pasi ka vra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.610Z

Shkoder asgjesohen 2148 rrenje kanabis

Foto ilustruese PUBLICITET Shkoder 20 qershor 2014 NOAal- Policia e Shkodres ka bere te mundur identifikimin dhe asgjesimin e 15 parcelave te mbjella me bime narkotike te llojit kanabis sativa ne Shkoder dhe Malesi te Madhe Gjithsej jane identifikuar dhe asgjesuar 2148 rrenje Canab

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.452Z

Permbytje ne Shkoder alarm

Situate e rende paraqitet ne Shkoder ku si pasoje e reshjeve te dendura te shiut ka bere qe lumi Bune te dale nga shtrati duke mbuluar rrugen kombetare Lezhe-Shkoder. Shume banesa ne komunen Ana e Malit jane rrethuar nga ujerat. Shqetesimet me te medha konstatohen ne komunat e Dajcit dhe Obotit dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.541Z

Nisin karnavalet ne Shkoder

Nisin karnavalet ne Shkoder E diel 10 Shkurt 2013 1501 p styletext-align justify Nisin karnavalet ne ShkoderMaska e kostume veneciane te epokave te ndryshme apo edhe figura te njohura te perrallave per femije kane mbushur sheshin kryesor Luigj Gurakuqi ne Shkoder duke zyrtarizuar nisjen e festes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.035Z

Shkoder, perkujtohen pionieret e gjermanishtes

Kane bere profesionin e tyre te nderuar si mesues gjermanishteje pasi jane diplomuar ne perendim , por kane jetuar mes frikes dhe persekutimit te regjimit komunist. Jane pushuar nga puna, jane surverjuar, jane burgosur, por kane mbetur figura te nderuar te arsmit shqiptar.  Shoqata e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama