Rezultate te kerkimit per termin: +Shkodran

Meta: total 1000 / total_found 6632 / time 0.003 / keyword[0] shkodran / docs[0] 6632 / hits[0] 9888 /
Gol kuqezi, Balaj shënon në fitoren e Akhmat Grozny-t
  • 2019-04-09

Gol kuqezi, Balaj shënon në fitoren e Akhmat Grozny-t

Sulmuesit kuqezi, duket se kanë rënë në dashuri me golat. Pas Ermir Lenjanit dhe Armando Sadikut, një tjetër futbollist i Kombëtares Shqiptare gjen rrugën e rrjetës. Referenca është për Bekim Balajn, që pas një thatësire të tejzgjatur, e ka nisur mbarë 2019-ën, ku ka shënuar 3 gol

Sia ndien për gjyqin, Tahiri rrëmben mikrofonin dhe e djeg në Bllok (VIDEO)
  • 2019-04-06

Sia ndien për gjyqin, Tahiri rrëmben mikrofonin dhe e djeg në Bllok (VIDEO)

Pasionin për muzikën e ka shfaqur edhe kur ka qenë në qendër të akuzave për trafik ndërkombëtar droge me kushërinjtë e tij Habilajt nga Vlora, por tashmë Saimir Tahiri duket se është afirmuar si këngëtar i vërtetë në zonën e ish-bllokut. Ish-ministri i Brendshëm ka kaluar mbrëm

Voltana Ademi dush të ftohtë Ardi Veliut: Shkodrën se bëjnë 3 policë! (VIDEO)
  • 2019-04-01

Voltana Ademi dush të ftohtë Ardi Veliut: Shkodrën se bëjnë 3 policë! (VIDEO)

Prezantimi i Valdrin Pjetrit si prefekti i ri i Shkodrës ka degjeneruar në një përplasje midis kryebashkiakes Voltana Ademi dhe Drejtorit të Policisë Ardi Veliu. Ademi e revoltuar i ka kërkuar llogari Shefit të Policisë për goditjet e munguara ndaj bandave të krimit të organizuar në qyt

Prezantohet prefekti i ri, Lleshaj dorëzohet në Shkodër: Krimi ka zënë rrënjë këtu!
  • 2019-04-01

Prezantohet prefekti i ri, Lleshaj dorëzohet në Shkodër: Krimi ka zënë rrënjë këtu!

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka prezantuar sot në Shkodër, prefektin e ri Valdrin Pjetri, duke mos shkëputur për asnjë çast vëmendjen nga situata e rëndë me krimin që e ka kthyer qytetin në një mini-Palermo të viteve 80. Kjo u pa qartë që në nisje të takimit, ku Lleshaj the

Basha zbulon deputetin e përfshirë në dosjen 184: Shqipëria nuk duhet të jetë më e
  • 2019-04-01

Basha zbulon deputetin e përfshirë në dosjen 184: Shqipëria nuk duhet të jetë më e

Kryetari i PD-së Lulzim Basha zhvilloi një takim tjetër me të rinj dhe qytetarë shkodranë. Ai foli për betejën e nisur nga opozita, e cila tha se u shkëput nga qeveria e lidhur me krimin për të mbërritur në destinacion, atë të vlerave europiane. Në fjalën e mbajtur Basha tha se pë

Vrasja në Shkodër, reagon Voltana Ademi: Atentati duhet të tmerrojë Ramën! 
  • 2019-03-30

Vrasja në Shkodër, reagon Voltana Ademi: Atentati duhet të tmerrojë Ramën! 

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka reaguar në lidhje me vrasjen e dyfishtë të ndodhur sot në kryeqendrën e veriut të Shqipërisë. Ademi theksoi se kjo duhet të shërbejë si kambanë alarmi për qeverinë, për të kthyer vëmendjen nga situata e rendit në Shkodër që

Salihi i jep fund karrierës, nesër var këpucët në gozhdë!
  • 2019-03-29

Salihi i jep fund karrierës, nesër var këpucët në gozhdë!

Hamdi Salihi var këpucët në gozhdë. Lajmin se ky aktuali është sezoni i tij i fundit në futbollin e luajtur, sulmuesi shkodran e bëri publik në një intervistë për Supersport ditën e ndeshjes Andorrë-Shqipëri, por askush se kishte menduar se Salihi do ta mbyllte përpara kohe karrierë