Rezultate te kerkimit per termin: +Shkodres

Total: 7001
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.297Z

Permbytja e nen-Shkodres

Ne zonen e nen-Shkodres problemtatike vazhdojne te mbeten komunat Berdice dhe Dajc, ku ka ende banore qe kane refuzuar evakuimin. Madje ne Berdice, mes banoreve qe kane qendruar, ka edhe femije. Banoret e Berdices kerkojne me teper vemendje.“Nuk genjehemi me nje thes miell, se buke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.937Z

Martin Camaj qytetar i Shkodres

Martin Camaj nje prej penave me te njohura te letersise shqipe eshte nderuar me titullin Qytetar Nderi i Shkodres Pas vdekjes. Dhenia e ketij titulli per njeriun e letrave shqipe ne pervjetorin e 85 te lindjes eshte miratuar ne mbledhjen e djeshme te Keshillit Bashkiak te Shkodres. Keshilltaret kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.144Z

Masaker ne liqenin e Shkodres

brbrKjo eshte pamja qe te ofron liqeni i Shkodres nese vendos te lundrosh ne te Duhej te trajtohej si nje mrekulli por po shnderrohet ne nje katastrofe8230Por per kryebashkiaken e Shkodres Voltana Ademi investimet e pushtetit vendor nuk mjaftojne per zgjidhjen e problematikave qe ka ky liqen Nuk es

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.341Z

Pranga Cafit, te fortit te Shkodres

SHKODER - Arrestohen te fortet e Shkodres. Nje nga personat me te njohur ne qytetin verior ka rene dje nen prangat e bluve te Shkodres, pas nje operacioni top sekret ne bashkepunim dhe me forcat speciale RENEA. Asllan Cafi dhe Gani Bokrri (Cafi) jane arrestuar per vrasjen e Shukri Mustafaj. Operacio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.074Z

Meta Ujesjellesi i Shkodres eshte i sigurt

Zevendeskryeministri dhe Ministri i Ekonomise Tregtise dhe Energjetikes Ilir Meta ka inspektuar sot pompat e Ujesjellesit te Shkodres duke theksuar se ujesjellesi do te jete ne gjendje funksionale dhe ne siguri te larte. Meta i shoqeruar nga edhe ministri i Transporteve Sokol Olldashi u njoh nga a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.571Z

Permbytjet kryeministri Berisha niset drejt Shkodres

Kryeministri Berisha eshte nisur sot drejt Shkodres per te pare nga afer situaten e krijuar nga permbytjet. Mesohet se kryeministri Berisha do te kryeje takime ne prefekturen e Shkodres per masat qe duhet te merren per situaten e krijuar. Nderkohe mbetet problematike situata nga permbytjet ne qa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.567Z

Topalli takime ne komunat e Shkodres

Kryeparlamentarja Topalli zhvilloi takime me banore te komunave te Shkodres.Ne Gur te Zi Postribe e Rrethina Topalli premtoi investime per te gjitha fshatrat e Shkodres per ti shnderruar ato ne zona te zhvilluara e terheqese per turistet. Projekte infrastrukturore investime ne bujqesi subvencioni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama