Rezultate te kerkimit per termin: +Shkozs

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.212Z

Çerdhet, të hapura edhe gjatë muajit gusht

Ndryshe nga vitet e tjera, kur erdhet publike mbylleshin gjat muajit kryesor t vers, kt vit sht vendosur q kto institucione t qndrojn hapur dhe t mos e ndrpresin shrbimin e tyre. Vendimi sht marr pr t’u ardhur n ndihm familjeve q nuk do t jen me pushime n kt muaj dhe q kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.711Z

Ndërhyrjet në ujësjellës, paditen 20 persona

Ndrhyrjet n rrjetin e ujsjellsit tashm do t ndiqen penalisht. Drejtori i Prgjithshm i Ujsjells-Kanalizimeve Tiran, Sahit Dollapi, dorzoi n Prokurorin e Tirans 20 kallzime penale kundr personave privat, q kan ndrhyr n mnyr t paligjshme n rrjetin e ujsjellsit. N kto 20 kallzime pen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama