Rezultate te kerkimit per termin: +Shkrirjes

Total: 1234
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:17.538Z

Eksplozionet ne furrat e shkrirjes

Nikoll Marku* Pas ditë më parë të gjithë ishim dëshmitarë të një aksidenti të rëndë që ndodhi në Kombinatin Metalurgjik në Elbasan, ku mbetën të plagosur rëndë katër persona. Kjo ngjarje nuk është e vetmja, as në këtë ndërmarrje dhe as në komplekset e tjera industriale n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.893Z

Aksidenti; Avaria, tre punëtorë aksidentohen në furrat e shkrirjes

Një aksident në punë ka ndodhur paraditen e djeshme në furrat e shkrirjes të firmës ruso-austriake “Albania Chrome” (ACR ) në qytetin e Elbasanit. Tre punëtorë kanë mbetur të plagosur me djegie në pjesë të ndryshme të trupit teksa po punonin në furrat e shkrirjes. Tre të plagosu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.680Z

Territorialja/Shushica dhe Novosela protestojnë ndaj shkrirjes

Banorët e komunave Shushicë dhe Novoselë në qarkun e Vlorës kanë dalë në protestë ditën e sotme për të kundërshtuar përfshirjen e këtyre komunave në bashkinë Vlorë.Protestuesit me pankarta në duar të tipit korrigjohu nuk është vonë hedhin pretendime mbi këtë reformë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.252Z

Kurumit i shperthen furra e shkrirjes plagoset rende metalurgu

style=positionrelativez-index2> Artan Koci Kompania turke justifikohet Ngjarja aksidentale Hyqmet Doka eshte transportuar ne Spitalin Ushtarak Nje 50-vjecar ka mbetur i plagosur rende si pasoje e nje shperthimi te ndodhur ne uzinen e shkrirjes se celikut te Kuru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.423Z

Këshilli Bashkiak drejt shkrirjes

30/03/2005  Ballsh, dështon votimi buxhetit 2005 Nuk kalon për të tretën herë buxheti i bashkisë për vitin 2005, ndërsa rrezikohet shkrirja e Këshillit Bashkiak. Miratimi i këtij buxheti duhej të ishte bërë pa u mbullyr tremujori i parë i vitit, por, me sa duket, Këshilli i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.620Z

Turqi garda presidenciale drejt shkrirjes

brbrGarda presidenciale po shkon drejt shkrirjes pak pas vendimin per te arrestuar 300 pjesetare te saj te perfshire ne perpjekjen per grusht shteti te orkestruar sipas Ankarase zyrtare nga kleriku Fetullah Gylen Sipas mediave ne vend qeveria tashme beson se nuk eshte me i nevojshem regjimenti i gar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.711Z

Drejt shkrirjes zyra e pasaportave

17/04/2009  Fier, rrezikojnë punën punonjësit FIER- Zyrat e prodhimit të pasaportave në Drejtorinë e Policisë së qarkut Fier janë drejt shkrirjes. Ato mund të jenë në funksion deri në fund të muajit qershor të këtij viti. Lajmi konfirmohet nga burime zyrtare të Drejtorisë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama