Rezultate te kerkimit per termin: +Shn +Valentint

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.352Z

Kjo shashkofesta jon!

Pas flakve t pafund q njeriu i vuri pemve gjat vers, me ardhjen e Dhjetorit, pemt po nga njeriu u prflakn prsri, por ksaj rradhe me ndryshimin se kjo prflakje nuk shoqrohet me tym po me vezullime shumngjyrshe t shkaktuara nga energjia elektrike e cila pikrisht nga pemt e vendosura n qendr dhe vitrin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama