Rezultate te kerkimit per termin: +Shoferi

Meta: total 1000 / total_found 6642 / time 0.045 / keyword[0] shoferi / docs[0] 6642 / hits[0] 9473 /
Trafik droge dhe kriminelë, diplomacia shqiptare në ditët më të zeza!
  • 2019-04-09

Trafik droge dhe kriminelë, diplomacia shqiptare në ditët më të zeza!

Diplomacia shqiptare ka një jetëshkrim me histori suksesi modeste, por edhe një listë relativisht të gjatë skandalesh dhe incidentesh, ku protagonistë në një masë të madhe kanë qenë mbajtës së pasaportës diplomatike, apo zyrtarë të tjerë që kanë abuzuar me detyrën për të cil

Shoferi i dehur humb kontrollin, makina del nga rruga
  • 2019-04-07

Shoferi i dehur humb kontrollin, makina del nga rruga

Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec. Një mjet ka dalë nga rruga, duke shkaktuar plagosjen e drejtuesit. Aksidenti është shënuar në afërsi të fshatit Vashtmi, mbrëmjen e së shtunës. Është dashur ndërhyrja e mjeteve zjarrfikëse për ta nxjerrë drejtuesin nga automjeti.

Itali/ Një çift shqiptarësh humbin jetën, burri fluturon jashtë Renaultit (FOTO)
  • 2019-04-07

Itali/ Një çift shqiptarësh humbin jetën, burri fluturon jashtë Renaultit (FOTO)

Një aksident tragjik i ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën A14, që lidh Molfettan me Bitonton në zonën e Barit, në Itali, i ka marrë jetën dy shtetasve shqiptarë. Mediat italiane raportojnë se viktimat janë një burrë dhe një grua që jetonin në Emilia Romagna. Ata udhëtonin m

Ambulanca ngec në shina, treni e bën përshesh dy të vdekur (VIDEO)
  • 2019-04-06

Ambulanca ngec në shina, treni e bën përshesh dy të vdekur (VIDEO)

Një aksident i rëndë është fiksuar nga kamerat e sigurisë së një hekurudhe në Poloni. Aty shihet sesi ambulanca pasi ka kaluar shinat e para është ndaluar nga trau i dytë dhe ka mbetur në mes të vendkalimit të trenit. Në përpjekje për t’u kthyer mbrapsht shoferi i ambulancës

Fast & Furious në qendër të Shkodrës, ia hedh paq shoferi (VIDEO)
  • 2019-04-06

Fast & Furious në qendër të Shkodrës, ia hedh paq shoferi (VIDEO)

Një aksident i denjë për skenat e filmit të famshëm Fast & Furious ka ndodhur rreth orës 12:05 të ditës së sotme në Shkodër. Një mjet i bardhë luksoz tip Volkswagen, që vinte me shpejtësi nga qendra e qytetit në drejtim të Poliklinikës është përplasur me një tjetër mjet q

Makina bëhet copë në aksin Korçë-Pogradec, plagoset shoferi
  • 2019-04-02

Makina bëhet copë në aksin Korçë-Pogradec, plagoset shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec, ku ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit. Raportohet se aksidenti ndodhi në Vashtmi, ku mjeti me targa AA 61 8SK ka dalë nga rruga dhe për pasojë është shkatërruar plotësisht. Për shkak të përplasjes së fortë është plag

Librazhd/ Makina del nga rruga në Pishkash, plagosen 2 persona
  • 2019-03-30

Librazhd/ Makina del nga rruga në Pishkash, plagosen 2 persona

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin Librazhd-Përrenjas, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona. Mësohet se shoferi i një makine ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga, ndërsa të plagosur kanë mbetur dy pasagjerë, identiteti i të cilëve nuk bëhet