Rezultate te kerkimit per termin: +Shoh

Meta: total 1000 / total_found 24086 / time 0.018 / keyword[0] shoh / docs[0] 24086 / hits[0] 29979 /
Basha: Mbështetje europiane për aksionin tonë opozitar
  • 2015-09-04

Basha: Mbështetje europiane për aksionin tonë opozitar

Partia Demokratike, pjesë e shumicës në Parlamentin e Europës, pranohet si anëtare me të drejta të plotë në Partinë Popullore Europiane. Lidhur me aksionin opozitar, Kreu Lulzim Basha thekson se "Demokratë, kristiandemokratë dhe socialistë në Parlamentin Europian kërkojnë dek

Eurodeputetja Doris Pack: Rama, një regjisor i përkryer për të fshehur realitetin e frikshëm në Shqipëri
  • 2015-09-04

Eurodeputetja Doris Pack: Rama, një regjisor i përkryer për të fshehur realitetin e frikshëm në Shqipëri

Intervista/Eurodeputetja: "Edi Rama po mbron personat me të shkuar kriminale" Mjaft i ashpër ka qenë reagimi i Doris Pack, një prej zërave më të fortë të asamblesë politike të partisë popullore evropiane kundrejt qeverisjes së Edi Ramës. Në një intervistë ekskluzive për ABC

Frikë në SHBA: Nëna detyron dy vajzat që t’i bëjnë seks oral FOTO
  • 2015-09-04

Frikë në SHBA: Nëna detyron dy vajzat që t’i bëjnë seks oral FOTO

Transmetuar më 04.09.2015 - 16:07 Ashley Ragusa PUBLICITET Ashley Ragusa është një nënë 32-vjeçare në Toledo, Ohio (SHBA), e cila u arrestua për shkak se dhunoi dy vajzat e saj të vogla duke i de

No Pic available
  • 2015-09-04

Samiti i Vjenës ia preu metastazat e mashtrimit Edi Ramës

Në vend të Hyrjes. Sërish me Enver Hoxhën? Shebeku i Ramës, domethënë shërbëtori i prapë dhe çapkën i tij, arriti të thotë, në fushatën e fundit, se do të bëhej kryetar bashkie me domosdo, meqë Rama kishte deklaruar se, 'po të mos dilte kryetar, do ta linte tjetrin, rivalin

Trafik droge, me gomonen dhe makinën e Ministrit të Brendshëm, Sajmir Tahiri
  • 2015-09-04

Trafik droge, me gomonen dhe makinën e Ministrit të Brendshëm, Sajmir Tahiri

Intervista e plote ne Vlorë bërë më 24 korrik 2015 Flet, nga arresti i shtëpisë Dritan Zagani, ish-shefi i Antitrafiqeve në Drejtorinw e Policisë Fier, arrestuar me 2 maj 2015 Si nisi karriera juaj në Policinë e Shtetit? Kam mbaruar shkollën e Ministrisë së Brendëshme, degën e pol

Breedlove: Situata në Kosovë, e qetë dhe e sigurtë
  • 2015-09-04

Breedlove: Situata në Kosovë, e qetë dhe e sigurtë

Komandanti Suprem i Forcave Aleate për Evropë gjenerali Philip Breedlove tha sot se situata në Kosovë vazhdon të jetë e qetë dhe e sigurt, për çka KFOR-i ka dhënë një kontribut të madh në sigurimin e një mjedisi të qet

Shqiptarët dhe globalizmi sipas Anthony Giddens
  • 2015-09-03

Shqiptarët dhe globalizmi sipas Anthony Giddens

Nga Rudina Xhunga Me Giddens u takova në sajë të Henri Çilit. Henri është njëri prej njerëzve që kam miqësi qyshkur ndanim bashkë faqet e kulturës te Koha Jonë. Ka vite që Koha Jonë nuk është si dikur. Tani është Mapo "koha" e Henrit, por pavarësisht kësaj, ne vazhdojmë të b