Rezultate te kerkimit per termin: +Shokt

Meta: total 111 / total_found 111 / time 0.000 / keyword[0] shokt / docs[0] 111 / hits[0] 134 /
No Pic available
  • 2017-06-07

Lufta gjasht ditore e 1967-ës: Pse fitorja e Izraelit ka ln gjurm t thella edhe sot

Para 50 vjetsh nis lufta gjasht ditore: Izraeli sulmoi njkohsisht tre vende arabe fiqnj, q kishin krcnuar t asgjsonin shtetin hebre. Fitorja e Izraelit ka ln gjurm t thella n rajon edhe sot. Ndihej si nj krcnim ekzistencial pr Izraelin, kujton Moshe Milo kohn para shprthimit t lufts. Milo ishte asko

Askush nuk e njeh Ledri Vulën
  • 2017-03-15

Askush nuk e njeh Ledri Vulën

Reperi kosovar, Ledri Vula ka publikuar në Instagram një foto të fëmijërisë së tij ku i sfidon të gjithë ndjekësit e tij që ta dallojnë ndër 10 shokët e tij. Me shokt e mahallës. Më gjeni,– ka shkruajtur ai. Fillimisht, fansat nuk arritën ta identifikonin, por më pas arritën

No Pic available
  • 2017-02-12

Ledri Vula dhe Lumi B publikojnë Krejt shokt e mi

Ledri Vula dhe Lumi B lancuan sot projektin e tyre muzikor “Krejt shokt e mi”.  Kënga është punuar nga Bing Bang Beats, teksti nga vet reperët, ndërsa klipi, vlen të theksohet se  është punuar nga regjisori Valon Aziri. Krejt shokt e mi ka arritur të marrimi mijëra sh

Zyrtare: Granit Begolli largohet nga KF Llapi, qëndroi vetëm 6 ditë
  • 2016-01-26

Zyrtare: Granit Begolli largohet nga KF Llapi, qëndroi vetëm 6 ditë

Ka zgjatur vetëm gjashtë ditë aventura e Granit Begollit te skuadra e Llapit. Mesfushori që u zyrtarizua në Llap më 20 janar, ka bërë të ditur se ka vendosur të largohet nga skuadra e trajnerit Tahir Batatina, për arsye personale. AdPlatformZone

Anton Quni i kërkon dialog Ramushit dhe publikon një foto të rrallë me të
  • 2015-11-16

Anton Quni i kërkon dialog Ramushit dhe publikon një foto të rrallë me të

​Deputeti i LDK'së, Anton Quni, i ka kujtuar kreut të AAK'së, Ramush Haradianj, kohen kur sipas tij të dy ëndërronin krijimin e shtetit dhe 'kuvendojshin' për të ardhmen e Kosovës. E që të njëjtën gjë, Quni e fton Haradin

Jeta e një polici të vrarë në Maqedoni “kushton 70 mijë euro”!
  • 2015-05-12

Jeta e një polici të vrarë në Maqedoni “kushton 70 mijë euro”!

Pjesëtarët e policisë në Maqedoni janë të shokuar pas informatave se Qeveria ka vendosur që çdo polici të vrarë, familjes së tij ti japë 70 mijë euro si dëmshpërblim për jetën e humbur, bën të ditur Zhur

E tmerrshme, një polic i Maqedonisë “kushton 70 mijë euro”
  • 2015-05-12

E tmerrshme, një polic i Maqedonisë “kushton 70 mijë euro”

Pjesëtarët e policisë në Maqedoni janë të shokuar pas informatave se Qeveria ka vendosur që çdo polici të vrarë, familjes së tij ti japë 70 mijë euro si dëmshpërblim për jetën e humbur, bën të ditur Zhur