Rezultate te kerkimit per termin: +Shoqats

Meta: total 113 / total_found 113 / time 0.000 / keyword[0] shoqats / docs[0] 113 / hits[0] 171 /
No Pic available
  • 2016-04-21

Koncert solidariteti në Lecco: Të bashkuar për Vjolën 6-vjeçare

Reportazh nga Ndue Lazri Edhe pse nuk dukej, ajo ishte e pranishme në atë sallë të pallatit të sportit. Ishte diku mes fëmijëve bashkëmoshatarë, që herë luanin të lirshëm, duke ngjitur e ulur shkallët e pallatit, e herë përziheshin në valle popullore bashkë me të rriturit. Ishte t

No Pic available
  • 2014-01-13

Punonjësit e policisë të liruar në 2013, Hajdari: Lirimet dhe zëvendësimet në polici, shkak rritja e krimit

13-01-2014 / Gazeta 55 SSSAASSLirimet masive në kundërshtim me ligjin të punonjësve të policisë nga detyra, për kreun e Shoqatës së Punonjësve të Policisë të liruar në 2013 Aleks Hajdari kanë sjell rritjen e kriminalite

No Pic available
  • 2014-01-12

Punonjesit e policise te liruar ne 2013

Lirimet massive në kundërshtim me ligjin të punonjësve të policisë nga detyra, për kreun e Shoqatsë së Punonjësve të Policisë të liruar në 2013 Aleks Hajdari kanë sjell rritjen e kriminalitetit dhe ngjarjeve në vend. Sip

“Miqtë e Amerikës”, mirënjohje Qemajl Mustafës
  • 2013-07-04

“Miqtë e Amerikës”, mirënjohje Qemajl Mustafës

Komuna e Gjilanit për nder të Ditës së Pavarësisë së SHBA-së, së bashku me “Miqtë e Amerikës”, ka organizuar sot simbolikisht një koktej rasti me përfaqësues të ndryshëm të jetës politike, shoqë

40 % e bizneseve në Shqipëri,  ryshfete administratës tatimore
  • 2012-08-26

40 % e bizneseve në Shqipëri, ryshfete administratës tatimore

Studimi i Organizatës Botërore të Punës: Administrata tatimore e korruptuar N Shqipri 40% e bizneseve korruptojn me ryshfete administratn publike t tatim-taksave pr t marr shrbimet prej saj. Ndrsa 37 % e biznesit zgjedh m mir të jap ryshfet sesa t paguaj taksat. Kto jan t dhnat q publikon rapor

Studimi, 40% e bizneseve korruptojn administratn. 37 % m mir të jap ryshfet sesa t paguaj taksat
  • 2012-08-25

Studimi, 40% e bizneseve korruptojn administratn. 37 % m mir të jap ryshfet sesa t paguaj taksat

N Shqipri 40% e bizneseve korruptojn me ryshfete administratn publike t tatim-taksave pr t marr shrbimet prej saj. Ndrsa 37 % e biznesit zgjedh m mir të jap ryshfet sesa t paguaj taksat. Kto  jan t dhnat q publikon raporti i fundit i Organizats Ndrkombtare  t Puns (ILO – Int

No Pic available
  • 2010-09-02

Zgjedhjet 2011, ZMK : Rama pallate e vende pune për militantët

Goxhaj denoncon bashkinë: Manipulim elektoral administrimit të banesave të përbashkëta Afrimi i zgjedhjeve t ardhshme lokale po nxjerr gjithnj e m shum n pah veprime antiligjore ta Bashkis s Tirans, e cila kt radh ka vn n lvizje mekanizmin e saj t shprblimit t militantve t part