Rezultate te kerkimit per termin: +Shoqates

Total: 2570
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.589Z

Zjarr ne mensen e shoqates Nehemia

GJIROKASTER - Mensa e shoqates ditore Nehemia per femijet ne nevoje u perfshi dje nga flaket. Zjarri rrezikoi perfshirjen e te gjithe godines dhe ndertesave te tjera prane. Nuk dihen ende shkaqet e shperthimit te flakeve. Forca te shumta te zjarrfikesve dhe te policise mberriten me urgjence ne lagje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.170Z

Skandali i shoqates mjeku mashtroi suedezet per para

e Premte 10 Tetor 20141255 pm p classwp-caption-text Arjan Kamberi mjeku nen hetimbrbrSkandali i shoqates se jetimeve nuk mbyllet me Maksim Licon i arrestuar javen qe shkoi per ngacmim seksual te nje te mituri dhe abuzim me fondebr Diten e djeshme Prokuroria e Beratit njoftoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.291Z

Studimi i Shoqates se Stomatologeve

Nga studimet e kryera nga Shoqata e Stomatologeve ne vendin tone, ka rezultuar se nje pjese e mire e mbushjeve bien per shkak te cilesise se dobet te materialeve dhe punes jo cilesore, qe kryhet nje nga pjese e stomatologeve. "Studimet qe ne kemi bere si shoqate eshte mbi arsyet e renies se mbushjev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.691Z

Ngacmimi seksual 4 akuza kreut te shoqates

e Shtune 4 Tetor 20141102 am p classwp-caption-text Kreu i shoqates Maksim LicoSSSAbrASSKater akuza jane ngritur nga prokuroria ndaj te arrestuarit Maksim Lico kryetar i shoqates Jetimet ne fokus i dyshuar per ngacmim seksual ndaj te miturve Prokuroria e Tiranes dorezoi dje ne g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.701Z

Ngacmimi seksual 8216arrest me burg8217 kreut te shoqates

e Shtune 4 Tetor 20141102 am p classwp-caption-text Kreu i shoqates Maksim LicoSSSAbrASSGjykata ka vendosur sot masen e sigurise 8216arrest me burg8217 per Maksim Licon kreun e shoqates 8220Jetimet ne fokus8221 SSSAbrASSNdaj tij prokuroria ka ngrit kater akuza Prokuroria e Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.251Z

Arumunet festojne krijimin e shoqates

Shoqata e Arumuneve te Shqiperise, ka festuar krijim e saj ne nje takim te zhvilluar pasditen e djeshme me personalitete te ambasades rumune, qytetare dhe pjese e ketij minoriteti. Femije te cilet njihnin shume mire gjuhen rumune, kane kenduar himnin kombetar te Rumanise dhe me pas kane kenduar dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.062Z

Pranga kreut te shoqates i vuri flaken zyrave te veta pas konfliktit

brbrZyren e shoqates se jetimeve ne qender te Lezhes dyshohet ta kete djegur vete kryetari i shoqates Ndoc Lucaj 62-vjecari banues ne Balldre eshte arrestuar nga policia pas dyshimeve se Lucaj mund te kishte pasur konflikte me drejtues me te larte te Shoqates se Jetimeve ne TiraneTe njejtat burime s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama