Rezultate te kerkimit per termin: +Shoraj

Total: 32
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.760Z

Banda me 128 anëtarë, ja roli i pedagogut Shoraj në trafikun e drogës

Doktori i Shkencave Dritan Shoraj, njëkohësisht pedagog në Fakultetin Ekonomik, u la në burg me afat 40 ditë nga Gjykata e Tiranës, pasi ai u arrestua mbrëmjen e së premtes në Tiranë, për llogari të drejtësisë italiane. Shoraj me statusin Akademik rezulton i dënuar në Itali për tra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Krenar Shoraj, medalje bronzi për Shqipërinë në shtytje

Krenar Shoraj i siguron një tjetër medalje Shqipërisë, atë të bronzit, në Kampionatin Europian të Peshëngritjes që po zhvillohet në Batumi të Gjeorgjisë. Shtangisti kuqezi u rendit i treti në stilin e shtytjes dhe i 6-ti në dygarësh për peshën 89 kg. Shoraj e nisi miri stilin e shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.762Z

Trafikanti-pedagog pezullohet nga Universiteti i Tiranës

Universiteti i Tiranës ka dalë me vendim lidhur me pedagogun e Fakultetit Ekonomik, Dritan Shoraj, i arrestuar të premten e lënë pas për trafik droge. Në vendim thuhet se rektori i Universitetit të Tiranës Prof. Dr. Mynyr Koni, pasi u njoh me informacionin e bërë publik nga Policia e Shte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.754Z

Doktor Shkencash e trafik droge në Itali, arrestohet pedagogu i Ekonomikut

Dritan Shoraj Ishte lektori i lëndës për menaxhim të bizneseve dhe koorporatave, dhe jepte leksione në auditorët e universiteteve, por në të njëjtën kohë, emri i tij gjendej në listën e të kërkuarve për çështje droge. Doktori i shkencave Dritan Shoraj, lektor në Fakultetin Ekonomi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.758Z

Peadagogu-trafikant në çadrën e Bashës, Balla: Largojeni nga PD (VIDEO)

Policia shqiptare me kërkesë të Interpolit arrestoi dje Doktorin e shkencave, Dritan Shoraj, njëkohësisht lektor në Fakultetin Ekonomik dhe në Universitetin e Durrësit. 47-vjeçari u kap nga forcat operacionale pas një kërkese të autoriteteve italiane, që këmbëngulnin se profesori isht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.763Z

Trafikant në Itali, pedagog te Ekonomiku, Kule: Dritan Shorja ka CV të pasur

Rektorati i Universitetit të Tiranës ka pezulluar pedagogun e Fakultetit të Ekonomisë, Dritan Shoraj. Kjo masë vjen pas vendimit të Gjykatës së Tiranës që vendosi masën e sigurisë arrest me burg për 40 ditë për pedagogun dhe doktorin e shkencave. Dritan Shorja, u arrestua nga policia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.760Z

Lihet në burg pedagogu i dënuar në Itali për trafik droge

Gjykata e Tiranës ka dhënë burg me afat 40 ditë ndaj pedagogut të ekonomikut, Dritan Shoraj, 47-vjeçarit që u arrestua mbrëmjen e së premtes në Tiranë, për llogari të drejtësisë italiane. Shoraj  rezulton i dënuar në Itali për trafik droge, ndërsa këtu kishte statusin akademik e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama