Rezultate te kerkimit per termin: +Shorti

Meta: total 1000 / total_found 10854 / time 0.005 / keyword[0] shorti / docs[0] 10854 / hits[0] 15663 /
Ja si përfundon historia e dashurisë së Tuba Buyukustun dhe Kivanc Tatltug
  • 2017-06-24

Ja si përfundon historia e dashurisë së Tuba Buyukustun dhe Kivanc Tatltug

Mbrëmja e djeshme ka mbledhur pranë ekranit në Turqi të gjithë publikun që ka ndjekur për një sezon të gjatë serialin Gesur ve Gusel, në të cilin kanë qenë protagonistë dy prej emrave më të dashur e më të paguar në Turqi, Tuba Buyukustun dhe Kivanc Tatltug. Një histori dashurie

No Pic available
  • 2017-06-24

Revista Who: Merr fund martesa e Jonida Maliqit

Revista “Who” shkruan se këngëtarja Jonida Maliqi dhe bashkëshorti i saj Genti Prizreni po ndahen. Çështja është në gjykatën e Tiranës dhe dosja po gjykohet nga gjyqtari Kastriot Gramshi. Divorci mes tyre ka kohë që përflitet dhe prej disa muajsh çifti nuk jeton së bashku,

17 gjëra që nuk i dinit për mbretëreshën Elisabeta II
  • 2017-06-24

17 gjëra që nuk i dinit për mbretëreshën Elisabeta II

Për 65 vjet në fronin e Anglisë, mbretëresha jep shumë pak intervista dhe flet akoma më pak për veten. Ja disa fakte personale që i përkasin asaj Nuk ka shkuar kurrë në shkollë Për 65 vjet në fronin e Anglisë, Elisabeta II është një nga figurat më të njohura publike në botë. Po

Kukësi prezanton spanjollin Serran
  • 2017-06-21

Kukësi prezanton spanjollin Serran

Pas zyrtarizimit të marrëveshjeve me Hair Zeqirin dhe Rustem Hoxhën, Kukësi ka prezantuar zyrtarisht përpara mediave blerjen e tretë të kësaj merkatoje. Mbrojtësi spanjoll Albert Serran i shoqëruar nga menaxheri i klubit verilindor Naim Halili, pasi hodhi firmën mbi kontratë tha edhe fja

Londër, bashkëshorti i Mbretëreshës shtrohet në spital
  • 2017-06-21

Londër, bashkëshorti i Mbretëreshës shtrohet në spital

Princi Philip, bashkëshorti i Mbretëreshës Elizabeth II, është shtruar në spital për shkak të një infeksioni, ka njoftuar sot Pallati Mbretëror. Princi Philip, i njohur edhe si Duka i Edinburgut, është shtruar mbrëmë në një spital, si masë parandaluese të përkeqësimit të shënde

No Pic available
  • 2017-06-20

Ekipi më i fortë në Moldavi, njihuni me kundërshtarin e Kukësit në Champions

Nuk mund të cilësohet i lehtë shorti i Kukësit në Ligën e Kampioneve pasi Sherif Tiraspol nuk është një skuadër dosido. Ky është padyshim ekipi më i fortë në Moldavi në vitet e fundit, një skuadër e cila ka fituar që nga viti 2001, 14 nga 16 titujt kampion të mundshëm në vend.

No Pic available
  • 2017-06-19

74-vjeçarja profesioniste në bodybulding

Është në formë fizike të shkëlqyer, ka një bashkëshort 23 vite më të vogël dhe bën me shumë ushtrime fizike se çdo adoleshent. Ajo është Janice Lorraine, 74 vjeç dhe është profesioniste në bodybulding. Gjyshja nga Canberra po përgatitet për të udhëtuar drejt Tajlandës për t