Rezultate te kerkimit per termin: +Show

Meta: total 1000 / total_found 17501 / time 0.007 / keyword[0] show / docs[0] 17501 / hits[0] 19552 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Nga Artan Fuga/ Unë sot votoj, përndryshe do të isha budalla

Une sot votoj sipas ndergjegjes sime. Ndonese Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do te duhej qe cdo shqiptari t’i kishte derguar thirrje zyrtare te personalizuar per ta ftuar ne votime duke i treguar daten, oraret, dhe vendin e tij te votimit. Pavaresisht se cdo qytetari duhej t’i kishte der

No Pic available
  • 2017-06-24

Agron Llakaj flet për politikën dhe mahnit me exit pollin e tij për 25 qershorin

Intervistoi: Andrea Danglli Po qesh sepse sdua të qaj! Nuk dua të dorëzohem duke luftuar mbi të keqen,-Kështu e përkufizon mjeshtri i humorit Agron Llakaj sfidën që i hap realiteti i cili vjen dhe ikën duke ndryshuar thjesht dhe vetëm një datë në kalendar. Mes buzëqeshjes, sarkazmës d

7 arsye pse njohjet e nisura në verë janë më të mirat
  • 2017-06-23

7 arsye pse njohjet e nisura në verë janë më të mirat

Zakonisht dashuria troket atëherë kur nuk e pret … Nëse troket në verë, ndërtohet një marrëdhënie shumë speciale. Çdo libër për adoleshentë, film apo show vërtitet rreth dashurisë që lind në verë dhe kjo mund të jetë edhe një arsye se pse një marrëdhënie verore duket m

Super këngë, Ellen Show vlerëson hitin ndërkombëtar të Elvanës
  • 2017-06-18

Super këngë, Ellen Show vlerëson hitin ndërkombëtar të Elvanës

Hiti i fundit i Elvana Gjatës Forever is over duket se po merr një sukses të madh pasi kënga është vlerësuar në një nga faqet e ellentvshow të Ellen DeGeneres në Instagram. Faqja e cila ka 2.2 milonë ndjekës shkruan: Kjo vajzë shqiptare po sjell disa hite serioze. Elvana Forever i

Agron Llakaj i shkruan Nishanit: Korrigjo harresën me këtë personalitet të skenës
  • 2017-06-15

Agron Llakaj i shkruan Nishanit: Korrigjo harresën me këtë personalitet të skenës

Artisti i njohur dhe drejtuesi i spektaklit të humorit Al Pazar në Vizion Plus, Agron Llakaj i ka dërguar Presidentit Bujar Nishani një mesazh publik për dekorimin e disa personaliteteve të artit. Llakaj vlerëson interesin e Presidentit për artin me dekorimin e mjaft artistëve, por i kujton

No Pic available
  • 2017-06-12

Aktorja rrëfen si Donald Trump e ka ndjekur pa pushim

Aktorja e njohur, Salma Hayek ka qenë e ftuar në emisionin The Daily Show ku ka dhënë disa detaje rreth kohës kur Donald Trump e ka ndjekur pa pushim. Ata ishin njohur në një festë, ku i dashuri i saj ishte i pranishëm dhe presidenti i Amerikës i kishte ofruar mundësi që të bënin vizit

No Pic available
  • 2017-06-11

Britanikja çmend Ibizën me format e saj

21-vjeçarja britanike u bë e njohur në një realit show. Kady McDermott zgjodhi Ibiza-n për tu relaksuar në këto ditë të nxehta. Kady dukej perfekte me bikini të zeza, ku shfaqte linjat e saj të përkryera. Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe