Rezultate te kerkimit per termin: +Show

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.722Z

Obama, i ftuar në show-n komik "David Letterman Show"

Barack Obama është i pari president amerikan i ftuar në show-n e famshëm satirik "David Letterman Show". I ftuar në këtë spektakël komik në televizionin shtetëror amerikan NBC, presidenti Obama nuk ka folur vetëm për ekonominë dhe reformën në shëndetësi, por edhe për rac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.377Z

9 vjet Bypass show

brbrKeshtu nisi rrugetimin e tij Bypass Show Qe prej asaj dite kane kaluar plot nente vjet E gjate ketij rrugetimi duket se menyra satirike e te analizuarit te ngjarjeve me te bujshme te javes nuk kane munguar asnjehere Moderuar nga Agim Bajko ky format ka ofruar per nente vjet nje lloj satire te l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.981Z

"Nuk ka show si rock show"!

Është e çuditshme të mendosh se vetëm dhjetë vjet më parë skena e rrokut në Shqipëri po përjetonte një sukses të vërtetë, ndërsa sot grupet e rrokut janë më tepër diçka "underground". Festivalet e kanë të vështirë t‘i kenë për konkurrues, shtëpitë diskografike e kanë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.275Z

Llakaj show ne Greqi

p styletext-align justifyAgron Llakaj aktori i njohur i humorit dhe autor i SHOW-t te se shtunes mbrema ne Vizion Plus Al Pazar ka qene i ftuar special i kanalit grek Antena 1 Performanca e Llakaj ne Al Pazar bashke me aktoret e tjere ka cuar ne vendin fqinj Greqine jehonen e ketij spektakli  Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.299Z

Kryeministri Rama sot në Top Show

Kryeministri Edi Rama është i ftuar sot në mbrëmje në emisionin Top Show në Top Channel. A do të hapen negociatat? A ishte Saimir Tahiri një dhuratë për Angela Merkel? A mjafton frëngjishtja e kryeministrit Rama për ti mbushur mendjen Emmanuel Macronit se Shqipëria ia vlen ti hapë neg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.961Z

Shkelzen Berisha Vizita show mediatik

e Marte 11 Nentor 20141150 am p classwp-caption-text Shkelzen BerishabrbrDjali i ish-kryeministrit Sali Berisha e ka quajtur viziten e Edi Rames ne Beograd nje show mediatik per te mbuluar deshtimin e paralajmeruar Show i sforcuar mediatik per te mbuluar deshtimin e paralajmerua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.141Z

Show i mbrëmjes

12/04/10 01:00 Tek pianoja ulen Miri, Domi dhe Erioni të cilët fillojnë shoë-n e mbrëmjes. Fillimisht, Domenika e shoqëruar nga Erioni luajnë në piano, ndërsa Miri tregon një histori të shpikur aty për aty duke e vazhduar me filozofizma nga jeta. Pastaj vendet ndërrohen dhe radha

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama