Rezultate te kerkimit per termin: +Shptim +Vrapi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.931Z

Besa e Dinamo, betejë për trofeun e parë

Sot, ora 20:30, n “Niko Dovana” luhet finalja e Superkups s Shqipris Futbolli n Shqipri do t startoj zyrtarisht me finalen e Superkups, ku Dinamo, kampione e vendit n fuqi, do t luaj kundr Bess, fitueses s Kups. Dy skuadrat m t mira t edicionit t kaluar do t prballen sot, n orn 20:30, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.428Z

Kundër grevës lista arrin në 279 intelektualë

Firmosin peticionin edhe 56 akademikë dhe artistë Jan shtuar zrat kundr vendimit t opozits pr t hyr n grev urie n krkim t transparencs s vots. Peticionit kundr kryesocialistit Edi Rama i jan shtuar dje dhe 56 akademik e artist, duke e uar n 279 numrin e tyre. N kt list t gjat em

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama