Rezultate te kerkimit per termin: +Shprdorimit

Total: 12
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.396Z

Mat, kryeplaku arrestohet për 75 rrënjë kanabis në fshat

Antidroga Gjergj Gjergji kishte deklaruar n korrik se n fshatin e tij nuk kishte bim t paligjshme Nj tjetr kryeplak fshati prfundon n prangat e policis pas gjetjes s bimve narkotike n territorin q administron. Ndalimi i radhs sht organizuar nga Komisariati i Policis t Rrethit t Matit dhe n prangat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.063Z

Pezullohet nga detyra punonjsi i policis

Tiran (Start)-Nga ana e Shrbimit t Kontrollit t Brendshm dhe Drejtoris Kundr Krimit Ekonomiko-Financiar n Drejtorin e Prgjithshme t Policis s Shtetit ka filluar hetimi n ngarkim t punonjsit t policis, Inspektor Shaqir Hasanaj si dhe ndaj ish punonjsit t policis Tom Camaj, aktualisht taksist. Prmes n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

Prangosen katr funksionar t lart

Menjher pas urdhr arrestit nga Prokuroria e Matit pr arrestim t katr drejtuesve m t lart t burgjeve t Burrelit, kan prfunduar n pranga katr funksionar t lart. Ata jan drejtori i burgut t Burrelit, Eduart Brahilika, Nndrejtori i policis s burgut, shefi i rregjimit t burgut, Luan Hysa si dhe ish drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.350Z

Skandali i Juridikut, n pranga Sporea

Forcat e policis s Tirans, n saj t nj operacioni blic, n bashkpunim me Policin e Durrsit, mundsoi sot lokalizimin dhe kapjen e shtetasit n krkim Ferdinand Sporea, 36 vje, lindur e banues n Tiran, ish- kryetar i Qeveris Studentore t Fakultetit t Drejtsis n vitin 2005. Sipas Policis s Tirans, ky shtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.868Z

'Vrasje masive' pr Delijorgjin

N kuadr t hetimeve pr tragjedin e Grdecit, Prokuroria e Prgjithshme ka vendosur t marr n cilsin e t pandehurit dhe tiu komunikoj akuzn pr vrasjen e m shum se dy shtetasve, Mihal Delijorgjit, Dritan Minxhollit dhe Ylli Pinarit. Sipas burimeve nga prokuroria, kta shtetas deri m tani ishin persona nn h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.874Z

Prokuroria e Apelit: Gjykata mungesë organizimi

Prokuroria e Apelit akuzon Gjykaten e s njejts shkall, pr munges transparence si dhe munges totale t organizimit dhe fuksionimit t puns. Ky ka qen mesazhi q Prokurori i Apelit pr Krimet e Rnda, Shklqim Hajdari dha gjat prezantimit t puns nj-vjeare. Sipas tij, Gjykata e Shkalls s Dyt, nuk u v n dispo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Policia arreston oficerin

Nj oficer i antidrogs n Shkodr, sht arrestuar sot nga policia pas hetimeve q e implikonin at pr dekonspirim informacioni. Urdhri pr arrestimin e Shptim Gurit sht dhn sot nga organet e policis, pasi akuzohet pr dekonspirim informacionesh n luftn kundr kanabisit n zonn veriore t vendit. Pas ktij ndali

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama