Rezultate te kerkimit per termin: +Shprthejn

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.375Z

Brad puth Aniston, shprthejn thashethemet

Brad Pitt e Jennifer Aniston duket se kanë patur një takim të ngrohtë mes tyre,duke shkëmbyer puthje dhe përqafime. Sipas një truproje, të dy aktorët, ish-bashkëshortë janë parë me njeri-tjetrin në një zonë pranë Beverly Hills.Ngjarja mesa duket ka ndodhur në muajin dhj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.846Z

Shprthimi i ngrit ton

Predhat e Grdecit na goditn t gjithve. Ndoshta figurativisht ky ishte shprthimi i atij ngri q na kaplonte t gjithve. Ngr midis shum anve tona t kundrta q ishin ngrthyer brnda nesh n nj form t pazgjidhshme prve shprthimit. T gjith ne n nj mnyr apo tjetr, me ndrgjegje apo me indiferentizm n raport me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.410Z

Kuzhe rikthen Skelën për Euro 2012

Pak ndryshime n Kombtare pr ndeshjet eliminatore me Rumanin dhe Luksemburgun Shqipria sht gati pr startin e eliminatoreve t Euro 2012. Pas testimeve t shumta n ndeshjet miqsore, trajneri Josip Kuzhe ka prcaktuar edhe skuadrn, t ciln do t ket n dispozicion pr dy ndeshjet e para n Grupin D, ku fillimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.847Z

Koha pr duart e pastra

Lufta kundr korrupsionit dhe funksionimi i shtetit ligjor, jan dy togfjalsha t prdorur shum shpesh n kto vite t tranziocionit shqiptar. Pr korrupsionin, flasin do dit e do nat, politikan, analist, qytetar t thjesh dhe do pjestar i shoqris shqiptare. T gjith fjalosen pr t kqijat e ktij fenomeni madje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.544Z

Ngjarja në Himarë, Droutsas: Do të mbrojmë shqiptarët në Greqi

Ministri grek: Berisha e dënoi vrasjen, autoritetet në Greqi po kujdesen që të mos ketë episode hakmarrëse ndaj emigrantëve shqiptarë Pas dnimit t vrasjes s t riut Aristotel Guma n Himar nga ana e Kryeministrit Sali Berisha, Athina zyrtare shprehet se do t marr n mbrojtj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.143Z

Çmimet dhe vendet më të frekuentuara në Durrës

Jeta në plazh, mes diellit, rërës, lokaleve dhe diskove. Ku mund të shkoni në ditët e nxehta të verës Bregdeti i Durrsit ka hyr tashm n ditt e tij m t bukura, jeta n plazh ka nisur t ket gjallri, kjo pasi vilat, pallatet dhe objektet e tjera me qera thuajse jan mbushur me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.656Z

Lorca dhe Kadare rrëfehen në Brazil

E pamundur t ndodh fizikisht, kta dy emra t letrsis i bashkon nj projekt sa teatror dhe letrar. Synon q prmes shkrimtarve q krijuan dhe e jetuan, t tregoj pr publikun e gjer shekullin XX. Do t nis n datn 1 shtator n “Teatro da CAIXA” n Curitiba, Brazil. Lorka, nj nga poett m t vlersuar s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama