Rezultate te kerkimit per termin: +Shptim +Idrizi

Total: 18
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.769Z

Idrizi në Kosovë, takime me krerët më të lartë të shtetit

Nj delegacion i Partis Drejtsi dhe Unitet zhvilloi nj vizit zyrtare n Prishtin ku pati takime me drejtuesit kryesor t politiks Kosovare. Gjat takimit me Kryeministrin e Kosovs Hashim Thai, kryetari I PDU, Shptim Idrizi vlersoi ecurin dhe arritjet e Kosovs, prgjat dy viteve si dhe vlersoi ligjin e ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.789Z

Çështja çame, Idrizi, thirrje Muhedinit: Bashkohu me ne

Kryetari i Partis pr Drejtsi e Unitet, Shptim Idrizi, i bn thirrje kreut t Partis pr Drejtsi dhe Integrim t bashkohet me ta n emr t shtjes ame. “Un nga kjo tribun e t gjith shqiptarve, i bj nj thirrje publike edhe Tahir Muhedinit, n emr t gjakut e amanetit t t parve, t vij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.100Z

PD, në kërkim të dy votave të PDU në Parlament

Kryeministri Berisha takon n zyrn e tij kreun e PDU-s, Shptim Idrizi, dhe deputetin Dashamir Tahiri shtja ame, Partia pr Drejtsi dhe Unitet i paraqet Berishs programin e saj Ndrtimi i varrezs s Kllogjerit, pr nder t 2700 viktimave ame, zgjidhja e shtjes ame dhe ngritja e komitetit kombtar t diaspor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.596Z

Dule nuk nderon çamët, reagon PDU

Tahiri: Ti këlysh i Zervës në Parlamentin shqiptar Prplasen n Kuvend deputett e partis ame me deputetin q prfaqson minoritetin grek. Mungesa e respektit nga kreu i Bashkimit pr t Drejtat e Njeriut ndaj represionit grek mbi komunitetin am ka qen shkaku i ktij debati. Kreu i Partis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.431Z

mimi i buks, PS: Qeveria t marr masa pr shtresat n nevoj

Deputeti i Partis Socialiste, Shptim Idrizi, reagoi sot ndaj rritjes s mimit t buks, si dhe krkoi q qeveria t marr masa dhe t hartoj politika me karakter social pr shtresat n nevoj. Duke marr shkas nga rritja e mimeve t produkteve ushqimore, zoti Idrizi u shpreh se "PS do t mirpres dhe do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.915Z

LSI PDU, bashkëpunim i ri parlamentar

Lvizja Socialiste pr Integrim dhe Partia pr Drejtsi dhe Unitet, kan nisur nj bashkpunim t ri parlamentar. Ilir Meta dhe Shptim Idrizi kan zhvilluar nj takim n mesdit n selin e Lvizjes Socialiste pr Integrim dhe kan deklaruar se ky bashkpunim do t shtrihet dhe jasht jets parlamentare. T pyetur nse ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.402Z

Këshilli për Rregulloren, Ruçi zëvendëson Idrizin

Ndryshon prbrja e Kshillit pr Rregullore, Mandatet dhe Imunitetet. Sipas vendimit t kryetares s Kuvendit, Jozefina Topalli, ky kshill prbhej nga deputett Vangjel Tavo, Damian Gjiknuri, Kastriot Islami, Pandeli Majko dhe Shptim Idrizi pr opozitn dhe Eduart Halimi, Viktor Gumi, Ili

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama