Rezultate te kerkimit per termin: +Shpallet

Total: 9909
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.476Z

Gjermania shpallet kampione bote

Gjermania u shpall kampione bote per here te katert duke u bere e para skuader europiane qe fiton ne toke amerikan-olatine. Gjermania fitoi me rezultatin 1 me 0 ne finale me Argjentinen. U desh koha shtese pasi rezultati pas 90 minutash ishte i barabarte 0 me 0. Ne minuten e 113 ishte pikerisht M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.462Z

Boksierja shqiptare shpallet kampioneVIDEO

Fabiana Bytyqi boksierja me origjine shqiptare qe luan per ngjyrat e ekise ka arritur qe te shpallet kampione bote per titullin WBO ne peshat e lehtabr br Bytyqi ka fituar me nokaut teknik ne raundin e dyte duke detyruar bullgaren Teodora Bacavova te dorezohet Me ne fund Fabiana ka arritur qe te r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.774Z

Alkmar shpallet kampion

Alkmar eshte skuadra kampione e Hollan- des.Skuadra e Vangala ka fituar kampio- natin hollandez 3 jave para perfundimit te kampionatit.Pavaresisht se u munden te treja pretendenet, Alkmar shpallet matematikisht kampion duke lene mbrapa Twenten dhe Ajaksin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.643Z

Tirana shpallet kampion

Tirana shpallet kampion per te 24-ten here ku ne ndeshjen finale mundi Vllaznine me rezultatin 2-1. Golat e Devi Mukes ne minuten e 2-te dhe te Memellit ne 30-ten i dhane, per te 24 here kampionatin bardhebluve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.699Z

Berisha: Kashari do të shpallet bashki

Kryeministri Sali Berisha premton të kthejë Kasharin në bashki, në rast se fiton një mandat të dytë qeverisës. "Kjo mazhorancë do të përdorë të gjithë mbështetjen e vet për t‘iu shpallur juve bashki, pasi ju e meritoni plotësisht. Kashari do të shpallet bashki, sepse këtu keni n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.846Z

FOTOT/ Historike: Miss SHBA shpallet një ushtarake!

Quhet Deshauna Barber, është 26 vjeçe dhe është shpallur Miss SHBA. 26-vjeçarja është ushtarake dhe në T-Mobile Arena në Las Vegas është kurorëzuar si femra më e bukur e Amerikës. Ajo është e para femër me uniformë që shpallet Miss SHBA. Femra që do të përfaqësojë Amerik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.946Z

Vajza e Eminem shpallet Mretëreshë

Rapperi i njohur Eminem asnjëherë nuk e ka mohuar se prioriteti në jetë është vajza që ka me ish bashkëshorten Kim, Hailie Scott Mathers. Krijuesi i hitit Not Afraid gjithashtu i ka dedikuar një sërë këngësh të tilla si When Im Gone ku shfaq dhe portretin e saj të cilin e ka pikturua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama