Rezultate te kerkimit per termin: +Shpallim

Total: 869
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.896Z

Krasniqi: Ta shpallim gjithë Kosovën UÇK!

Ish kryetari i Parlamentit të Kosovës, Jakup Krasniqi, përmes një statusi në Facebook ka thënë se shqiptarët nuk po janë në gjendje ta kuptojnë demokracinë. Kjo pasi që nuk po munden ta respektojnë mendimin ndryshe. Madje Krasniqi ka shkruar edhe për veteranët e UÇK-së. Sipas tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.838Z

Rama Shpallim bllokimin e cdo ndertimi te ri ne Gjirokaster Kruje e Berat

U përurua sot në berat nisja e punimeve të bulevardit të ri "Republika". Në këtë ceremoni ishte i pranishëm edhe Kryeministri Rama.  Sipas tij, projekti i bulevardit të ri është fillimi i një transformimi rrënjësor,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.113Z

Doda: 21 Shtatorin ta shpallim festëkombëtare, të përkujtojmë martirët

TIRANE - Një ditë pas largimit të Papa Françeskut nga Tirana, deputetja e PD-së Mesila Doda thotë se do të kërkojë nga Parlamenti që 21 shtatorin ta shpallin si festë kombëtare dhe ditën e përkujtimit të martirëve. Në një status në rrjetin social Facebook, Doda shkruan se kjo le

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.327Z

Mblidhet PD, Bregu: Të votojmë reformën, smund ti shpallim luftë ambasadës

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur pasditen e sotme grupin parlamentar, vetëm 2 ditë përpara seancës së 21 korrikut, kur pritet të votohet reforma në drejti dhe në një kohë që presioni ndaj PD dhe personalisht ndaj tij është rritur më shumë nga ndërkombëtarët. N�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.809Z

Jakup Krasniqi: Ta shpallim gjithë Kosovën UÇK!

Ish kryetari i Parlamentit të Kosovës, Jakup Krasniqi, përmes një statusi në Facebook ka thënë se shqiptarët nuk po janë në gjendje ta kuptojnë demokracinë. Kjo pasi që nuk po munden ta respektojnë mendimin ndryshe. Madje Krasniqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.737Z

Trafikimi i qenieve njerëzore, Rama: Aksion i menjëhershëm, Tahiri: I shpallim luftë

TIRANE – Kryeministri Edi Rama thekson domosdoshmërinë e një aksioni të menjëhershëm kundër trafikimit të qenieve njerëzore, duke shprehur vendosmërinë e qeverisë së tij për të angazhuar të gjitha burimet njerëzore, mjetet teknike dhe mbështetjen financiare, për të arritur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.331Z

Përçahet PD, Bregu-Patozi: PD nuk është anti-perëndimore, nuk mund ti shpallim luftë SHBA-së

Pas deklaratës së fortë së Eduard Selamit, edhe Majlinda Bregu dhe Astrit Patozi kanë dalë hapur kundër Lulzim Bashës. Gjatë mbledhjes së grupit parlamentar demokrat, Bregu ka deklaruar se PD-ja duhet ta votojë reformën në drejtësi. Duhet ta votojmë reformën në drejtësi. Nuk mund t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama