Rezultate te kerkimit per termin: +Shperndarjes

Meta: total 1000 / total_found 2337 / time 0.001 / keyword[0] shperndarjes / docs[0] 2337 / hits[0] 3147 /
Familja në Yzberisht bashkëjeton me transformatorin 400 volt
  • 2016-10-20

Familja në Yzberisht bashkëjeton me transformatorin 400 volt

Jeta e disa banorëve në periferi të Tiranës, Yzberisht dhe Kombinat rrezikohet seriozisht nga 2 kabina të tensionit të lartë. Një kabinë e vendosur brenda një ambienti në katin e parë të një pallati  të ri në zonën e Yzberishtit e cila paraqet një rrezik të vazhdueshëm për kali

Rritja e pritshme e cmimit te barnave
  • 2016-10-17

Rritja e pritshme e cmimit te barnave

brbrKontrata e re me kompanine koncesionare te pullave fiskale e cila rrit indirekt cmimin e barnave ka dale jashte qellimeve qe ka patur Ministria e Financave Vizion Plus ka mesuar se per dy vite rresht ky institucion ka negociuar me kompanine zvicerane SICPA per te ulur cmimin e pullave fiskale pe

Bie ne kontakt me energjine plagoset elektricisti ne Cerrik
  • 2016-10-14

Bie ne kontakt me energjine plagoset elektricisti ne Cerrik

Cerrik 14 tetor 2016 NOAal - Nje punonjes i Operatorit te Shperndarjes se Energjise Elektrike ne Cerrik ka rene ne kontakt me rrymen elektrike dhe ka mbetur i plagosurbr br Ngjarja ka ndodhur mesditen e kesaj te premte ku Edmon Saliu 53-vjec ka qene duke punuar teksa ne menyre aksidentale ka rene

Humb jeten nje i ri ne Vlore punonte per OSHEE
  • 2016-10-04

Humb jeten nje i ri ne Vlore punonte per OSHEE

Vlore 4 tetor 2016 NOAal- Nje i ri ne Vlore ka humbur jeten teksa punonte me disa kabllo korrenti ne fshatin Grabianbr br Policia ben me dije se rreth ores 1230 te mesdites se sotme ne spitalin e Vlores ka mberritur i pajete 23- vjecari ShB banues ne fshatin Grabian Vlorebr br Nga hetimet parapr

No Pic available
  • 2016-09-29

OSHEE 5 fidra te rinj unaze per Durresin Investimi 15 milione euro

brbrOperatori i shperndarjes se energjise elektrike ka perfunduar investimin per ndertimin e 5 fidrave te rinj me dalje nga nenstacioni i Spitalles Drejtues te OSHEE-se shprehen se keto fidra jane lidhur ne sistem unaze dhe kane permiresuar ndjeshem furnizimin me energji elektrike te qytetit te Durr

Meritat per HEC-in e Banjes replika mes Rames e Bashes
  • 2016-09-24

Meritat per HEC-in e Banjes replika mes Rames e Bashes

Transmetuar me 23092016 - 1311 Tirane 23 shtator 2016 NOAal- Inaugurimi i HEC-it te Banjes ne Gramsh paraditen e sotme ku i pranishem ishte Kryeministri Edi Rama ka perplasur kreret e politikes lidhur me meritat e ketij investimibr

Brenda vitit fatura elektronike
  • 2016-09-24

Brenda vitit fatura elektronike

brbrKjo eshte fatura e re qe do te printohet per te gjithe konsumatoret e energjise elektrike brenda ketij viti Kompania e Shperndarjes se Energjise ka disa muaj qe ka filluar instalimin e pajisjes elektronike e cila percjell te dhenat se sa kilovat ka shpenzuar cdo familje ne kohe reale ne sistemi