Rezultate te kerkimit per termin: +Shpesh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.549Z

Zeni e mësoi rrugën, tani do ta bëj shpesh e më shpesh!

Nga Erjon Braçe   Shkëlzen Berisha e mësoi rrugën! Do ta bej shpesh e me shpesh, per gjithcka ku figuron emri i tij, per cdo ceshtje. Duhej te thirrej me pare, prej Gerdecit. Nuk ndodhi, nuk e therriten prokuroret e tij dhe, per shkak te tyre,  nuk e therriten as gjykatesit e tij.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.833Z

Shqiptaret paguajne shpesh ryshfet

PARA NEN DORE Shqiptaret paguajne me shpesh ryshfet se te gjitha vendet e tjera te rajonit per te marre nje sherbim me te mire. Nje studim i Institutit te Statistikave mbi sherbimet publike evidenton se Shqiperia ka pagesen mesatare me te ulet te ryshfetit prej 43 euro ndersa ne vend te pare ren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.352Z

Yjet qe nuk depilohen shpesh

SSSAbrASS Nuk jane vetem femrat e thjeshta te cilat pertojne qe te depilojne nensqetullat por kesaj dukurie nuk i kane shpetuar as disa nga emrat me te medhenj te botes se shoubiznesit Ne vazhdim do te paraqesim disa nga yjet e Hollivudit te cilat nuk depilohen shpesh apo edhe harrojne ta bejne ket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.842Z

Nuk i ndërron shpesh rrobat

Nga Express më 01 shtator 2011 në ora 08:06 Aktorja Jennifer Aniston e ka mbrojtur tendencën e saj dhe ka thënë se ajo shpesh i vesh fustanet që i kishte veshur edhe më parë – madje këtë e bën edhe kur vesh me bikini, ku thotë se ka bikini të vjetra dy vjet. “Më pëlqen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.509Z

Komunikimi prind-fëmijë shpesh konfliktual

24/03/2009  Realizimi i këtij vëzhgimi është bërë në qytetin e Tiranës dhe të Korçës Shkaqet janë padurimi, komunikimet e rralla, mungesa e tolerancës, patriarkalizmi, sedra e sëmurë Marrëdhëniet e komunikimit ndërmjet prindërve dhe fëmijëve në vendin tonë janë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.678Z

Burrat tradhëtojnë me shpesh se gratë

TIRANË-Nuk ka më dyshime! Burrat tradhëtojnë me shumë se femrat në një lidhje. Ky është rezultati i sondazhit më të ri që agjencia e lajmeve online ‘Balkanweb’ ka publikuar në panelin e saj. Referuar cështjes aq shumë të diskutuar në tryeza kafeneje, lajme, kronika rozë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.711Z

E lag shpesh me Whiskey

Nga Express më 22 shkurt 2011 në ora 10:01 Lady GaGa e lag shpesh me Whiskey për të qëndruar kështu në formë. Krijuesja e hitit “The Born” përderisa e ka shprehi përdorimin e alkoolit, por mendon se ai i ndihmon asaj shumë në kreativitetin e saj, sidomos kur përdor alkool

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama