Rezultate te kerkimit per termin: +Shprehem

Meta: total 1000 / total_found 1034 / time 0.000 / keyword[0] shprehem / docs[0] 1034 / hits[0] 1119 /
Bamir Topi: Presidenti i dobët, ja si zgjidhet kriza politike
  • 2019-04-01

Bamir Topi: Presidenti i dobët, ja si zgjidhet kriza politike

I ftuar në Top Talk, ish-Presidenti Bamir Topi ka dhënë alternativën e tij për zgjidhjen e krizës. Fillimisht ai tha se vendi duhet të dalë nga bipartitizmi, i cili po varros të ardhmen në Shqipëri. Fillimisht duhet të dalim nga bipartitizmi, i cili po varros të ardhmen në Shqipëri.

Ekzekutimi i Jurgen Kurtit, gazetarja përplaset me zv/ministrin: Pse svëzhgohej?
  • 2019-03-20

Ekzekutimi i Jurgen Kurtit, gazetarja përplaset me zv/ministrin: Pse svëzhgohej?

Pas vrasjes mafioze të 26-vjeçarit, Jurgen Kurti në zonën e Tiranës së Re, zv.ministri i Brendshëm Besford Llamallari është detyruar ti përgjigjet pyetjes së gazetares së kronikës, Klodiana Lala, se pse i riu nuk ishte mbajtur në vëzhgim si kontingjent kriminal pas vrasjes së babait

No Pic available
  • 2019-03-04

Deputeti demokrat sulmon ashpër PD-LSI: Aleancë qelbësirash, më vjen për të vjellë

Nëpërmjet një postimi në Facebook, deputeti demokrat Mylsim Murrizi shpreh mllefin ndaj atyre që e kanë kritikuar pas vendimit për të mos lënë mandatin e deputetit. Tashmë i përjashtuar nga të gjitha funksionet në Partinë Demokratike, Murrizi shpërthen në të shara ndaj ish-kolegë

Nuk e ka dorëzuar ende mandatin, Rudina Hajdari thyen heshtjen!
  • 2019-02-25

Nuk e ka dorëzuar ende mandatin, Rudina Hajdari thyen heshtjen!

Deputetja e Partisë Demokratike Rudina Hajdari ka komentuar vendimin e saj për të mos dorëzuar ende mandatin e deputetes, pavarësisht nga djegia e tij në masë nga thuajse e gjithë opozita. Kur kanë kaluar 3 ditë nga ky vendim i opozitës, Hajdari nuk jep një qëndrim të qartë. Deputetja

Baba Taku hap çantën e zezë: Ja si po përgatitet Berisha për grusht të ri shteti
  • 2019-02-13

Baba Taku hap çantën e zezë: Ja si po përgatitet Berisha për grusht të ri shteti

Çanta e zezë e Baba Takut është cilësuar gjithmonë si një minë me sahat, e cila mund të hedhë në erë politikën shqiptare. Dhe deputeti i PS, Spartak Braho e ka përdorur sa herë i është dashur të luajë në ballafaqimin me rivalët politikë. Deputeti më i vjetër i së majtës, ri

Një histori dashurie e Dina Vierny dhe Aristide Maillol
  • 2018-12-26

Një histori dashurie e Dina Vierny dhe Aristide Maillol

Trupa femërorë derdhur në bronx, në lëndinat e gjelbërta të Luvrit, në «Jardins de Tuileries» buzë Senës, mes asaj turme njerëzore e të pandalshëm ku njerëzit të ahnitur nga ato skulptura, ndalojnë për të parë disa çaste vepra që të ngjizin në kujtesë. Tri adoleshente, një

No Pic available
  • 2018-12-21

Ti japësh shpirt bronxit dhe mermerit

Një histori dashurie dhe arti: Dina Vierny dhe Aristide Maillol Trupa femërorë derdhur në bronx, në lëndinat e gjelbërta të Luvrit, në «Jardins de Tuileries» buzë Senës, mes asaj turme njerëzore e të pandalshëm ku njerëzit të ahnitur nga ato skulptura, ndalojnë për të parë disa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama