Rezultate te kerkimit per termin: +Shpresa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.309Z

Shpresa

Eqrem BASHA Shpresa Në të gjitha anët ishte përhapur tym. Nuk dalloheshin tanët nga armiku. Dëgjoheshin të shtëna, shpërthime të fuqishme, britma, çjerrje, ulërima. Turma shtyhej përpara dhe kthehej sërish prapa. Hapej një shteg dhe depërtonte në anën tjetër, pasta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.988Z

Kombëtarja Shpresa kërkon hakmarrjen me Bjellorusinë

TIRANE- Kombëtarja Shpresa do të luajë ditën e martë ndeshjen e shtatë në eleminatoret e Europianit 2011, e vlefshme për grupin 10. Në “Niko Dovana” të Durrësit kuqezinjtë 21 vjeçarë do të presin Bjellorusinë, një nga skuadrat favorite të grupit. Barazimi 2-2 me A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.382Z

Kombëtarja Shpresa përballet sot me Austrinë

Sot në orën 14:00 në stadiumin kombëtar "Qemal Stafa" luhet ndeshja mes kombëtares Shpresa të Shqipërisë dhe asaj të Austrisë. Ndeshja është e vlefshme për eleminatoret e kampionatit evropian të vitit 2011 -të. Në këtë kampionat kombëtarja Shpresa ka arritur vetëm një fitore dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.092Z

Shpresa, sot në fushë kundër turqve

25/03/2005  Shpresa e trajnerit Hasan Lika do të ndeshet sot në mbrëmje, në orën 19.00, me homologen turke në ndeshjet eliminatore të Kampionatit Evropian. Trajneri i shqiptarëve shprehet optimist për këtë ndeshje dhe objektivi i kuqezinjve do të jetë marrja e një rezultati p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.787Z

Zhgenjen Shpresa mundet nga Vllaznia

Miqesorja Ishte nje sfide miqesore perballe Vllaznise ne Loro Borici ku trajneri Artan Bushati do te synonte te evidentonte elementet te cilet premtojne per nje te ardhme ne ekipin tone Shpresa por rezultati perfundimtar ka qene zhgenjyes. Seleksioni i kuqezinjve te U-21 eshte mundur 2-1 nga kuqebl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.353Z

Shpresa Becaj: Drejtësia shqiptare, e sulmuar nga politika

Share Kryetarja e Gjykatës së Lartë, Shpresa Becaj, është shprehur gjatë ceremonisë së diplomimit të magjistratëve të rinj, se drejtësia shqiptare shpesh herë është vënë në presion dhe është sulmuar nga politika. Jemi të ndërgjegjshëm që sistemi gjyqë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.519Z

Shpresa e mbyll me turphumbje ne Azerbajxhan

BAKU- Ekipi kombetar Shpresa e ka mbyllur i fundit me 4 pike grupin eliminator te Europianit 2011. Kuqezinjte 21 vjecare jane mundur 3-2 sot ne Baku nga Azerbajxhani duke zhgenjyer serish ne nje ndeshje ne transferte. Ashtu si ne shume takime te ketij sezoni perfaqesuesja Shpresa ka pesuar 3 gola qe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama