Rezultate te kerkimit per termin: +Shpresoj

Meta: total 1000 / total_found 21121 / time 0.009 / keyword[0] shpresoj / docs[0] 21121 / hits[0] 25274 /
Shqiptarët zgjedhin: Raportohen incidente të vogla, Vlahutin në Bradashesh
  • 2017-06-25

Shqiptarët zgjedhin: Raportohen incidente të vogla, Vlahutin në Bradashesh

Në të gjithë territorin e Republikës sot (25 qershor 2017) po zhvillohen zgjedhjet për Kuvendin e Shqipërisë. Zyrtarisht qendrat e votimit janë hapur në orën 07:00 dhe do të mbyllen në 19:00. Me përjashtim të problemeve të vogla procesi i votimit ka nisur normalisht. Kryeministri Edi

Sot është dita e çlirimit thotë Vasili: Proçes dhe votim të mençur!
  • 2017-06-25

Sot është dita e çlirimit thotë Vasili: Proçes dhe votim të mençur!

Teksa votoi në kopshtin numër 31 në njësinë pesë në kryeqytet, kreu i LSI-së Petrit Vasili apeloi për një proçes dhe votim të mençur. Në fjalën e tij para gazetarëve Vasili tha se sot është dita e çlirimit nga të gjitha pikëpamjet dhe populli shqiptar do të dijë të bëjë dif

No Pic available
  • 2017-06-25

Voton kreu i LSI: Sot është dita e çlirimit nga të gjitha pikëpamjet

Kryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka votuar mëngjesin e sotëm në orën 09:10 në Qendrën e Votimit të vendosur në Kopshtin 31 në Njësinë nr.5 në kryeqytet. Pas votimit, kreu i LSI ka përcjellë një mesazh urimi për të gjithë besimtarët myslimanë për Fiter Bajramin. Sakaq, ai ësht

Raportohen raste të shitblerjes së votës në Tiranë, Durrës, Elbasan
  • 2017-06-25

Raportohen raste të shitblerjes së votës në Tiranë, Durrës, Elbasan

Shqiptarët zgjedhin sot parlamentin e ri dhe qeverinë e re.   Tre milion e 452 mijë e 260 shqiptarë të cilët janë thirrur për të votuar  në 5.362 qendra votimi. Në këto zgjedhje marrin pjesë 18 parti politike, të cilat kanë regjistruar 2666 kandidatë për deputet

No Pic available
  • 2017-06-25

Vasili: Sot është dita e çlirimit, shqiptarët do të dinë të bëjnë diferencën

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili i është drejtuar mëngjesin e sotëm qendrës së votimit në kopshtin numër 31 në njësinë pesë në kryeqytet ku hodhi votën e tij dhe apeloi për një proces dhe votim të mençur. Në fjalën e tij para gazetarëve Vasili tha se sot

Deri në 10:00 pjesëmarrja e ulët. Denoncohen blerje e votës në Tiranë, Durrës, Elbasan
  • 2017-06-25

Deri në 10:00 pjesëmarrja e ulët. Denoncohen blerje e votës në Tiranë, Durrës, Elbasan

Shqiptarët zgjedhin sot parlamentin e ri dhe qeverinë e re.   Tre milion e 452 mijë e 260 shqiptarë të cilët janë thirrur për të votuar  në 5.362 qendra votimi. Në këto zgjedhje marrin pjesë 18 parti politike, të cilat kanë regjistruar 2666 kandidatë për deputet

Vetëm 11% e QV kanë raportuar në KQZ, sdihet pjesëmarrja në rang kombëtar
  • 2017-06-25

Vetëm 11% e QV kanë raportuar në KQZ, sdihet pjesëmarrja në rang kombëtar

Prej orës 07:00 të mëngjesit shqiptarët janë thirrur të votojnë për të zgjedhur sot parlamentin e ri dhe qeverinë e re.   Tre milionë e 452 mijë e 260 shqiptarë të cilët janë thirrur për të votuar  në 5.362 qendra votimi.  Në këto zgjedhje marrin pjesë