Rezultate te kerkimit per termin: +Shpresoj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.497Z

Kamoleze: Shpresoj te Bogdani

Barazimi i arritur ne takimin Livorno-Rexhina mban firmen e sulmuesit shqiptar te Livornos, Erion Bogdani, i cili ndeshkoi skuadren e tij ne pjesen e dyte te takimit. Vleresimet i ka dhene vete trajneri i skuadres se Livornos, Kamoleze, qe sheh te Bogdani nje force me shume per arritjen e objektivit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.166Z

Kuranji: Gabova, shpresoj rikthimin

Kevin Kuranji bën një hap prapa. Sulmuesi i Shalke 04, i cili në ndeshjen për eliminatoret e Botërorit 2010 kundër Rusisë, kishte lënë stadiumin mes polemikave me trajnerin e Gjermanisë, Joakim Lëv, i cili e kishte lënë në tribunë, tashmë ka dhënë një intervistë, në të cilën k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.453Z

Malaj: Shpresoj t‘i largohemi bojkotit

Në pritje që Edi Rama të zyrtarizojë propozimin e tij për bojkotin e zgjedhjeve të pjesshme lokale, grupi i deputetëve, pjesë e Lëvizjes për Mendimin Ndryshe, brenda selisë rozë, nuk ka reaguar ende për këtë çështje. Të bindur se nga një bojkot në tjetrin, Partia Socialiste po d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.846Z

Ronaldinho: Shpresoj te vazhdoj me golat

Pushimi 2 javor ne kampionat do ta ndihmoje sulmuesin per te fituar me shume energji, duke pare se ai do mundoje edhe ne ndeshjen e Brazilit per eleminatoret e boterorit. “Goli ne derbi shpresoj qe te jete vetem fillimi i nje aventure”. Me kete fjali e ka komentuar asi brazilian Ronald

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.441Z

Malaj: Shpresoj ti largohemi bojkotit

Ne pritje qe Edi Rama te zyrtarizoje propozimin e tij per bojkotin e zgjedhjeve te pjesshme lokale, grupi i deputeteve, pjese e Levizjes per Mendimin Ndryshe, brenda selise roze, nuk ka reaguar ende per kete çeshtje. Te bindur se nga nje bojkot ne tjetrin, Partia Socialiste po dem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.650Z

Milito: Shpresoj ne nje finale te madhe

“Shpresoj te luaj nje boteror te madh dhe te shenoj gola te rendesishem per Argjentinen”. Keshtu eshte shprehur futbollisti i Interit dhe i kombetares argjentinase, Milito, pas Champions te fituar nga Interi. “Jam i kenaqur qe te shtunen zhvillova nje ndeshje te madhe,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.545Z

Robinho në Milano: Shpresoj të fitoj shumë

Robinho ka mbërritur në Milano për të kryer vizitat mjekësore duke e arkivuar transferimin nga Manchester City tek Milan. Goditja e dytë e madhe e Milanit në merkato vjen pak orë para mbylljes zyrtare të tregut të shit-blerjes së futbollistëve. “Jam i lumtur dhe shpres

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama