Rezultate te kerkimit per termin: +Shqetesimi

Total: 1666
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.959Z

Shqetesimi i PS per KQZ-ne

Shqetesimi i PS per KQZ-ne E hene 14 Janar 2013 1318 Damian Gjiknuri p styletext-align justifyOpozita i shpreh diplomateve te huaj ne Tirane shqetesimet e saj mbi punen e deritanishme te komisionit qendror te zgjedhjeve Per 50 minuta deputeti socialist Damian Gjiknuri ka biseduar me perfaqesue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.170Z

Presidenti cek Te ngrihet shqetesimi ne BE

Presidenti cek Te ngrihet shqetesimi ne BE E premte 22 Shkurt 2013 1645 Milos Zeman Ne valen e reagimeve nga ekia pas vendimit te qeverise ne Sofje per te larguar kompanine CEZ ka reaguar edhe presidenti i vendit Milos Zeman i cili ka deklaruar se krahas mekanizmit te arbitrazhit ekia duhet te n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.783Z

Rreziku i kreditit mbetet shqetesimi kryesor ne Shqiperi

Niveli i kredive me probleme vazhdon ende ne nivele te larta ne Shqiperi veren Banka e Shqiperise Por mbulimi me provigjione dhe kolateralizimi i kredise me probleme eshte ne nivele te mirabr br Megjithate rreziqet ne veprimtarine e sistemit financiar dhe te sektorit bankar si nga nderveprimi me m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.530Z

Kantrimen Shqetesimi yne populli shqiptar dhe Kushtetuta

Zevendesndihmes Sekretari amerikan i Shtetit u takua ne Tirane me drejtuesit e te dy kraheve te politikes shqiptare pas krizes se krijuar nga ngjarjet e 21 janarit. Ne nje konference per shtyp ne ambasaden amerikane zoti Tomas Kantrimen tha se situata ne Shqiperi eshte serioze. Si miq te Shqiperise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.933Z

Shqetesimi i opozites vazhdon te mbetet tek aferat 20 perqindeshe te Edi Rames

30-09-2010 / Gazeta 55 Ministria e FinancaveMinistria e Financave konsideron si trillime te turpshme pretendimet e selise roze per korrupsion ne procesin e implementimit te pajisjes se bizneseve ne kasa fiskale. Permes nje njoftimi per shtyp Financat sqarojne opinionin publik se nuk eshte aspa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.778Z

MF i pergjigjet PS Shqetesimi jo kasat po mbulimi i 20

Ministria e Financave sqaron se procesi i licencimit fillestar te kompanive ka qene teresisht i hapur dhe transparent ku kane marre pjese vetem pese kompani dhe qe te pesta jane shpallur fituese ne fazen e pare. Per me teper manipulimin qe ben zonja Kodheli ne recitimin e saj te radhes lidhur me num

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.526Z

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama