Rezultate te kerkimit per termin: +Shqipri

Meta: total 1000 / total_found 1952 / time 0.000 / keyword[0] shqipri / docs[0] 1952 / hits[0] 3530 /
No Pic available
  • 2016-10-04

Si të plotësoni saktë Lotarinë Amerikane, nesër nisin aplikimet

Nesër fillon aplikimi për Lotarinë Amerikane. Lotaria Amerikanë fton sërish shqiptarët të aplikojnë për të fituar mundësinë të punojnë e jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ambasada Amerikane sjell në uebsajtin e saj udhëzimet se ku dhe me cfarë dokumentesh duhet të par

BBC: Shqipëria, vendi i panjohur nga Europa që ka strehuar refugjatët
  • 2016-09-16

BBC: Shqipëria, vendi i panjohur nga Europa që ka strehuar refugjatët

BBC i ka kushtuar një artikull të gjatë mikpritjes së shqiptarëve, duke e lidhur me faktin se refugjatëve Europa po u kthen shpinën. Ndërsa, diku në Europë, një vend i vogël në Ballkan ka pritur refugjatët që ishin në luftë. Në këtë reportazh tregohen për shqiptarët e Kosovës

Një këshillë për Sali Berishën me probleme rozë në familjen e tij: Të mos marrë avokat një njeri me probleme po në fëmijëri, si Altin Goxhajn
  • 2016-09-04

Një këshillë për Sali Berishën me probleme rozë në familjen e tij: Të mos marrë avokat një njeri me probleme po në fëmijëri, si Altin Goxhajn

Ish-truproja e Sali Berishës, Izet Haxhia sërish i kundërvihet ish-shefit të tij, duke e këshilluar që të mos përdorë njerëz si Altin Goxhaj kundër tij, pasi ata kanë problem me veten. Duke i kujtuar Goxhajt sërish historinë e fëmijërisë, por duke këmbëngulur se nuk është hom

Izet Haxhia: Aleanca e çuditshme Berisha-Meta-Meidani dhe shërbëtorët e tipit Fatos Klosi, ka rrënjë të thella
  • 2016-08-18

Izet Haxhia: Aleanca e çuditshme Berisha-Meta-Meidani dhe shërbëtorët e tipit Fatos Klosi, ka rrënjë të thella

Izet Haxhia, i kthyer tashmë në një akuzues i vazhdueshëm i pushtetit kriminal të Sali Berishës, ka vazhduar sot me një shpjegim interesant të një aleance të vjetër që fillon heret shumë por që i ka elementet e dukshme në Marrëveshjen e famshme të 9 marsit 1997. Por dhe në grush

A është kjo arsyeja pse Haklajt vranë Azemin? Reagon Klosi
  • 2016-08-16

A është kjo arsyeja pse Haklajt vranë Azemin? Reagon Klosi

E çfarë nuk është spekuluar në lidhje me vrasjen e Azem Hajdarit nga Fatmir Haklaj. Partia Demokratike ka mbrojtur variantin se ky ishte një eliminim politik, ndërsa tezat që kanë qarkulluar prej kohësh nuk janë provuar asnjëherë nga drejtësia shqiptare. Orët e fundit, Izet Haxhia, i

No Pic available
  • 2016-08-11

Haxhia vijon pendimin ndaj SHIK: Beqiri-Klosi dhe atentati me snajper

Nga Izet Haxhia Sot do merrem prape me avokatin po pa rene ne nivelin e tij, që rrin duke fyer e share poshte e larte neper mediat sociale. . .1)Zoti Idajet Beqiri, Librin e Gerard De Villers "Shqipria, Misioni Pamundur "nuk e kam shpikur une, ai egziston vertet, atje personazhe jane Klosi ,une d

Izet Haxhia: Fatos Klosin e filmuan duke bërë orgji në zyrë
  • 2016-08-09

Izet Haxhia: Fatos Klosin e filmuan duke bërë orgji në zyrë

Nga Izet Haxhia Degjova se kryespiuni Klosi na ishte tronditur nga rrefimi im per librin e De Villers, dhe kishte kerkuar të prononcohej vete në gazete duke bere mashtrimin e tij të radhes, por sot do ta prish gjumin prape o kryespiun i Meidanit. Profesor, po te drejtohem keshtu, si i pasionuar