Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperiabr

Meta: total 184 / total_found 184 / time 0.000 / keyword[0] shqiperiabr / docs[0] 184 / hits[0] 192 /
Ky eshte babai qe ngacmoi seksualisht dy femijet e tij te mitur FOTO
  • 2016-11-24

Ky eshte babai qe ngacmoi seksualisht dy femijet e tij te mitur FOTO

Ky eshte Denis Shmilli nje kontigjent i njohur per policine i arrestuar se fundmi per vepra te turpshme me dy femijet e tij te mitur dhe dhune ne familje 32-vjecari eshte ne listen e shtetasve shqiptare te kthyer nga luftimet ne Siri ku ka dyshime se ka qendruar gati 4 muajbr br Kater vjet me pare

Trafik droge nga Peruja Holanda dhe Shqiperia 45 te arrestuar ne Itali
  • 2016-11-23

Trafik droge nga Peruja Holanda dhe Shqiperia 45 te arrestuar ne Itali

Shkaterrohet nje bande kriminale qe merrej me trafik droge nga Peruja Holanda dhe Shqiperia lende narkotike e cila perfundonte ne Milano te Italise dhe me konkretisht ne zonen e rruges Padovabr br Efektivet e policise se Milanos arrestuan 45 persona gjate pasdites se djeshme e marte bazuar ne heti

Shkaterrohet banda e droges ne Itali mes tyre edhe shqiptare
  • 2016-11-17

Shkaterrohet banda e droges ne Itali mes tyre edhe shqiptare

Policia italiane e qytetit te Modikes ne Raguza ka perfunduar me sukses ne oret  e para te mengjesit te sotem nje operacion antidroge i cili ka cuar ne shkaterrimin e nje bande trafikantesh te perbere nga shtetas shqiptare italiane dhe tunizianebr br Sic shkruajne mediat italiane hetimet e nisu

Droge nga Shqiperia 17 te arrestuar ne Itali
  • 2016-11-17

Droge nga Shqiperia 17 te arrestuar ne Itali

Mbi 150 efektive policie ne Itali u perfshine ne nje operacion antidroge te policise se Modica te zhvilluar gjate se merkures dhe oreve te para te se enjtes duke goditur nje organizate kriminale te perfshire ne trafik nderkombetarbr br Gjate ketij operacioni jane arrestuar 17 persona mes tyre edhe

Thaci Fuqizim shkembimeve tregtare Kosove- Shqiperi
  • 2016-11-15

Thaci Fuqizim shkembimeve tregtare Kosove- Shqiperi

Transmetuar me 15112016 - 1204 Prishtine 15 nentor 2016 NOAal- Presidenti i Kosoves Hashim Thaci priti sot ne takim kryetaren e Bashkise se Sarandes Florjana Koka se bashku me ambasadorin e Shqiperise Qemal Minxhozin si dhe nje grup te perfaqesuesve te bizne

Frike gjate ndeshjes Shqiperi- Izrael policia blindon Elbasanin
  • 2016-11-11

Frike gjate ndeshjes Shqiperi- Izrael policia blindon Elbasanin

Tirane 11 nentor 2016 NOAal- Pas arrestimit te kater personave si te dyshuar per terrorizem dhe pergjimeve te zbuluara se gjate ndeshjes Shqiperi- Izrael e cila ishte planifikuar te luhej ne Shkoder por qe u transferua ne Elbasan Policia e Shtetit ka marre nje plan masash per garantimin e rendit dhe

Gjendet mjeti i braktisur me 65 kg droge ne Janine pranga 41 vjecarit grek
  • 2016-11-06

Gjendet mjeti i braktisur me 65 kg droge ne Janine pranga 41 vjecarit grek

Janine 6 nentor 2016 NOAal-  Nje automjet i ngarkuar me droge nuk i ka ndaluar policise kurse drejtuesi i saj la makinen dhe u largua me shpejtesibr br Mediat raportojne se mjeti eshte pikasur pas mesnate ndersa drejtuesi nuk i eshte bindur thirrjes se policise per te ndaluar por ka shtuar shpe