Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperibr

Meta: total 688 / total_found 688 / time 0.000 / keyword[0] shqiperibr / docs[0] 688 / hits[0] 801 /
Ngrihet Keshilli Konsultativ per te nderlidhur qeverisjen qendrore me ate vendore
  • 2017-01-19

Ngrihet Keshilli Konsultativ per te nderlidhur qeverisjen qendrore me ate vendore

brbrje Keshill Konsultativ i ri do te sherbeje qe nga dita e sotme si nje platforme per dialog midis qeverise qendrore dhe autoriteteve vendore duke e vene Shqiperine midis pak vendeve me te avancuara te Keshillit te Evropes me nje institucion te tillebrbr brbrPer here te pare ne Shqiperi qeverisja

Qeveria shqiptare eshte e interesuar ne sjelljen e investimeve izraelite ne Shqiperi
  • 2016-12-07

Qeveria shqiptare eshte e interesuar ne sjelljen e investimeve izraelite ne Shqiperi

var fbShare url httpvizionplusalqeveria-shqiptare-eshte-e-interesuar-ne-sjelljen-e-investimeve-izraelite-ne-shqiperisize smallbrbrDrejtori i Agjencise Shqiptare te Zhvillimit te Investimeve Gent Beqiri zhvilloi te merkuren nje takim me ambasadorin e Izraelit ne Tirane Boaz Rodkin ku u diskutua mbi

Meta takon ne Berlin Kurt Beck Programe konkrete te formimit profesional per te rinjte
  • 2016-11-26

Meta takon ne Berlin Kurt Beck Programe konkrete te formimit profesional per te rinjte

Transmetuar me 26112016 - 1542 Gjate qendrimit te tij ne Berlin Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim z Ilir Meta u prit ne nje takim te vecante nga Presidenti i Fondacionit Friedrich Ebert FES z Kurt Beck te cilit i shprehu mi

Kryetari i KQZ komunitetit rom Merrni pjese ne votime
  • 2016-11-25

Kryetari i KQZ komunitetit rom Merrni pjese ne votime

Transmetuar me 25112016 - 1404 Tirane 25 nentor 2016 NOAal- Ne ambientet e Komisionit Qendror te Zgjedhjeve u prezantua sot projekti Edukimi zgjedhor i komuniteteve rome dhe egjiptiane i cili nisi me trajnimin e trajnereve te cilet do te trajnojne komunitete

Fenomeni Xhelal Tramp
  • 2016-11-25

Fenomeni Xhelal Tramp

Transmetuar me 25112016 - 1230 Holle-holle Xhelal Tramp eshte i vetmi lider bashkiak te pakten ne Europe qe ka zgjedhur qe heronjte e rrugeve te lokalitetit te tij modest ti kete te gjalle te prekshem global me peshe Sepse ai eshte i vetmi qe ka kuptuar qe n

Berisha- qeverise Ju jeni mafia e plehrave nuk njihni kufi per te vjedhur kete vend
  • 2016-11-24

Berisha- qeverise Ju jeni mafia e plehrave nuk njihni kufi per te vjedhur kete vend

Transmetuar me 24112016 - 1420 Tirane 24 nentor 2016 NOal -  Ish-Kryeministri Sali Berisha ka zbardhur ne Kuvend sot disa prapaskena dhe marreveshje te fshehta te qeverise me ate qe ai e quan mafia e plehrave dhe sipas tij po insiston per votimin e ligjit

Rrefimi i kolumbianit te kokaines Do merrja 3-4 mije euro ne muaj
  • 2016-11-24

Rrefimi i kolumbianit te kokaines Do merrja 3-4 mije euro ne muaj

Gjithcka nisi kur ne daten 17 dhjetor 2014 ne Prokurorine per Krime te Renda mberriti nje informacion nga ana e autoriteteve gjermane mbi organizimin e nje aktiviteti te trafikimit te lendeve narkotike te dyshuar si kokaine nga Shqiperia drejt Gjermanisebr br Policia arrestoi 11 persona mes te cil