Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperine

Meta: total 1000 / total_found 17385 / time 0.007 / keyword[0] shqiperine / docs[0] 17385 / hits[0] 26530 /
No Pic available
  • 2017-06-25

PS: Kryemadhi po pengon votuesit me njerëz me preçedent penalë

Dita e votimit duket se është kthyer në një betejë të ashpër me PS dhe LSI. Dega e PS-së Elbasan ka denoncuar kandidaten për deputete të LSI, Monika Kryemadhi, që sipas saj ka angazhuar nje rrjet njerezish me precedente penale, per te provokuar e penguar votuesit e tjere në Elbasan. Në

No Pic available
  • 2017-06-25

Rama mesazh deputetëve PS: Sipas të gjitha gjasave timonin do ta kemi ne

Ora 20: 43 Pak minuta pasi IPR Marketing dhe Ora News publikoi Exit Poll e orës 20:00 ku PS në rang kombëtar rezulonte fitues me 45-49 % kryeministri Edi Rama i ka dërguar një mesazh deputetëve socialistë:  Sipas te gjitha te dhenave timonin do ta kemi. Ju lutem ju lutem ju lut

Exit Poll-i kombëtar: PS merr 45-49 % te votave, PD e dyta, LSI e treta
  • 2017-06-25

Exit Poll-i kombëtar: PS merr 45-49 % te votave, PD e dyta, LSI e treta

Ora News dhe IPR Marketing kanë publikur Exit Poll-in vetëm pak minuta pas përfundimit të procesit të votimit. Të dhënat janë për orën 20:00, pasi pas pak do të ketë një Exit Poll të dytë. Në rang kombëtar sipas Exit Poll-it të Ora News dhe IPR Marketing Partia Socialiste merr 45-4

No Pic available
  • 2017-06-23

Zbulohet letra e personalizuar e Veliajt për familjet e Tiranës

Sot qytetarët e Tiranës kanë marrë një letër nga kryebashkiaku Erion Veliaj, përmes të cilës ai i falenderon me mirënjohje për mbështetjen e besimit që i kanë dhënë në këto dy vite, por nga ana tjetër i fton që, të Dielën, më 25 qershor, ti japin një dorë Kryeministrit Edi R

No Pic available
  • 2017-06-07

Braçe: LSI e ka humbur qetësinë e logjikën, Meta po e vret Presidentin

Ndërsa deklaratat kundër dy aleatëve të vjetër PS dhe LSI janë shtuar gjatë fushatës, mëngjesin e sotëm edhe deputeti Erjon Braçe i ka shtuar dozën e tij të kritikave. Duke u marrë me ish-kreun e LSI-së, Ilir Metën aktualisht President i zgjedhur Braçe thotë se është e pashembull

Shkarkimet, Gjosha: Në kundërshtim me ligjin, të gjithë do fitojnë dëmshpërblim
  • 2017-06-03

Shkarkimet, Gjosha: Në kundërshtim me ligjin, të gjithë do fitojnë dëmshpërblim

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha përmes një statusi të publikuar në faqen e vet në FB se shkarkimet e punonjësve të administratës ditëve të fundit janë në kundërshtim me ligjin, ndërsa paralajmëroi se shumë prej të shkarkuarve do te fitojne betejen e tyre gjyqesore duke marre d

No Pic available
  • 2017-05-29

Konsulli shqiptar në Munih: Marrëveshje Shqipëri-Kosovë për gjuhën shqipe

Arten Hanku, Konsull i përgjithshëm i Republikës se Shqipërisë në Munih thotë se do të ketë një marrëveshje bilaterale midis Shqipërisë dhe Kosovës për të zhvilluar sa më shumë programet e gjuhës shqipe në Landin e Baravisë dhe lande të tjera të Gjermanisë. Intervista e plot