Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperine

Meta: total 1000 / total_found 17076 / time 0.007 / keyword[0] shqiperine / docs[0] 17076 / hits[0] 26084 /
Meta Vleresim per marredheniet miqesore dhe tradicionale me Kinen
  • 2016-10-20

Meta Vleresim per marredheniet miqesore dhe tradicionale me Kinen

Transmetuar me 19102016 - 1619 Kine 19 tetor 2016 NOAal- Kryetari i Kuvendit z Ilir Meta u takua me Ministrin per Marredheniet me Jashte te Komitetit Qendror te Partise Komuniste te Kines z Song Tao Ne vijim te vizites ne Kine Kryetari i Kuvendit z Ilir Met

Meta ne Kine Mirepresim investime ne infrastrukture bujqesi e turizem
  • 2016-10-20

Meta ne Kine Mirepresim investime ne infrastrukture bujqesi e turizem

Transmetuar me 19102016 - 1420 Pekin 19 tetor 2016 NOAal- Me ftese te Presidentit te korporates Power Construction Corporation of China Yan Zhiyong kryetari i Kuvendit te Shqiperise Ilir Meta vizitoi zyrat qendrore te saj dhe pati nje bashkebisedim me drejtu

Basha E vetmja kontrate qe respekton Rama eshte ajo me krimin
  • 2016-10-20

Basha E vetmja kontrate qe respekton Rama eshte ajo me krimin

Transmetuar me 19102016 - 1150 Tirane 19 tetor 2016 NOAal - Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha degjoi dhe bashkebisedoi me drejtues te strukturave te PD ne Librazhd dhe Perrenjas Garantimi i zgjedhjeve te lira dhe te nder

No Pic available
  • 2016-10-20

Sfida për Shqipërinë, shpallet zyrtarisht partia e re e Gjergj Bojaxhiut: Ja çfarë premton

Sfida për Shqipërinë është partia më e re në Shqipëri. Partia është nismë e grupimit të Gjergj Bojaxhiut, ndërsa ky i fundit ka thënë se nuk është kryetar i saj, por një prej themeluesve. Zyrtarizimi i këtij grupimi politik u bë pranë rrugës së Ambasadave në mënyrë simbolik

Meta Pervoja kineze ne bujqesi dhe administrimin e ujerave e dobishme per Shqiperine
  • 2016-10-20

Meta Pervoja kineze ne bujqesi dhe administrimin e ujerave e dobishme per Shqiperine

Transmetuar me 20102016 - 1036 Pekin 20 tetor 2016 NOAal- Kryeparlamentari Ilir Meta i shoqeruar nga ministri i Bujqesise Edmond Panariti dhe delegacioni parlamentar qe e shoqeron ne kuader te vizites se tij ne Kine u takua me ministrin e Burimeve Ujore te K

Ambasadori i Suedise Luftoni drogen e korrupsionin
  • 2016-10-20

Ambasadori i Suedise Luftoni drogen e korrupsionin

brbrEdhe pse i pranishem ne Shqiperi qe prej vitit 2015 ne pozicionin e te ngarkuarit me pune Johan Ndisi ka nisur zyrtarisht detyren si ambasadori i pare rezident i Suedise ne Tirane vetem ne fillim te ketij muaji Ne intervisten e pare televizive dhene per Vizion Plus diplomati i larte thekson se

Universitetet Rama Sistemi per te suksesshmit Topalli I detyrove te privati
  • 2016-10-20

Universitetet Rama Sistemi per te suksesshmit Topalli I detyrove te privati

Transmetuar me 20102016 - 1300 Lajme te lidhuraParlamenti Live Tirane 20 tetor 2016 NOAal- Kryeministri Edi Rama duke ju drejtuar opozites ne Kuvend i ftoi qe te mos nxisin ankthe te panevojshme tek prinderit sepse ata te cilet pas ra