Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperise +Qemal +Minxhozin

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] shqiperise / docs[0] 35850 / hits[0] 66414 / keyword[1] qemal / docs[1] 10794 / hits[1] 15892 / keyword[2] minxhozin / docs[2] 51 / hits[2] 55 /
Thaci Fuqizim shkembimeve tregtare Kosove- Shqiperi
  • 2016-11-15

Thaci Fuqizim shkembimeve tregtare Kosove- Shqiperi

Transmetuar me 15112016 - 1204 Prishtine 15 nentor 2016 NOAal- Presidenti i Kosoves Hashim Thaci priti sot ne takim kryetaren e Bashkise se Sarandes Florjana Koka se bashku me ambasadorin e Shqiperise Qemal Minxhozin si dhe nje grup te perfaqesuesve te bizne