Rezultate te kerkimit per termin: +Shqipetareve

Meta: total 72 / total_found 72 / time 0.000 / keyword[0] shqipetareve / docs[0] 72 / hits[0] 80 /
REPLIKAT/ Djali i Enver Hoxhës përplaset në Milano me mbesën e të persekutuarit: Çdo na bëni jo moj, ju na keni ngrënë m**** e na keni rruar b*****
  • 2017-03-13

REPLIKAT/ Djali i Enver Hoxhës përplaset në Milano me mbesën e të persekutuarit: Çdo na bëni jo moj, ju na keni ngrënë m**** e na keni rruar b*****

Nga Keda Kaceli Perballje me te birin e diktatorit Enver Hoxha ne Malpensa! Isha ulur dhe me kaloi prane dhe u ul perballe meje. E njoha direkt nje sere ndjenjash m’u mbeshtollen u sigurova se ishte ai. Rrahjet e zemres m’u shpeshtuan dhe fillova t’a fiksoja. Shkembim shikimesh

REPLIKAT/ Djali i Enver Hoxhës përplaset në Milano me mbesën e të pushkatuarit: Çdo na bëni ju moj, ju na keni ngrënë m**** e na keni rruar b*****
  • 2017-03-13

REPLIKAT/ Djali i Enver Hoxhës përplaset në Milano me mbesën e të pushkatuarit: Çdo na bëni ju moj, ju na keni ngrënë m**** e na keni rruar b*****

Nga Keda Kaceli Perballje me te birin e diktatorit Enver Hoxha ne Malpensa! Isha ulur dhe me kaloi prane dhe u ul perballe meje. E njoha direkt nje sere ndjenjash m’u mbeshtollen u sigurova se ishte ai. Rrahjet e zemres m’u shpeshtuan dhe fillova t’a fiksoja. Shkembim shikimesh

Shpërthen Alban Skënderaj: Shqiptarët trajtohen si bagëti!
  • 2017-02-02

Shpërthen Alban Skënderaj: Shqiptarët trajtohen si bagëti!

Jemi mësuar që postimet e këngëtarit Alban Skënderaj të jenë të fokusuar në jetën e tij artistike dhe familjare. Por këtë herë këngëtari ka publikuar një postim të gjatë në rrjete sociale, ku shpreh indinjatën e tij me sjelljen që u bëjnë shqiptarëve në linjën e fluturimit

DEBATI/ Në TV Klan shfaqet një shqiponjë naziste e flamurit kombëtar
  • 2016-10-18

DEBATI/ Në TV Klan shfaqet një shqiponjë naziste e flamurit kombëtar

Një shfaqje kërcimi që zhvillohet në TV Klan, ka shkaktuar debate të shumta. Jo për shkak të garës, por për shkak të veshjes. Nard Ndoka, një nga konkurrentët e kësaj shfaqje, është shfaqur i veshur me një bluzë sipër së cilës ndodhej shqiponja e flamurit kombëtar, por me sim

Skrap dhe qymyr
  • 2016-02-04

Skrap dhe qymyr

Nga Artan Gaçi* Mbas 25 vjetesh do jemi me keq e do kemi shkaterruar shume me shume nga kjo cope toke e vogel dhe e perbashket. Po te ma kishin thene kete 25 vjet me pare nuk do e kisha besuar. Kurre nuk do kisha besuar qe ne liri te plote ne do ishim shkaterruesit me te medhenj te ketij vendi.

Transkripti i plotë/ Donald Lu: Receta e SHBA-së për të shpëtuar nga politikanët dhe gjyqtarët e korruptuar
  • 2015-12-16

Transkripti i plotë/ Donald Lu: Receta e SHBA-së për të shpëtuar nga politikanët dhe gjyqtarët e korruptuar

Transkripti i bisedës në Facebook të ambasadorit Donald Lu Përshëndetje të gjithëve! Unë jam Don dhe jam i kënaqur që së bashku do të bisedojmë mbi korrupsionin. Ju mund të mos e besoni, por unë kam shumë shpresë se gjërat po ndryshojnë në lidhje me korrupsionin në Shqipëri

No Pic available
  • 2015-12-15

Doland Lu: Ministra të korruptuar, të mëparshëm të tanishëm, të përgjigjen për krimet

Një ditë pas mesazhit të fortë për gjyqtarët e korruptuar ambasadori amerikan Donald Lu fton shqiptarët për të biseduar drejtëpërdrejtë dhe për të ndarë mendimet se cfarë mund të bëhet këtu në Shqipëi për të luftuar korrupsionin. Komunikimi online nisi në orën 15:30 me kët