Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiptar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.835Z

Profesioni: shqiptar!

Futbollistët shqiptarë që po sulmohen janë heronj. Jo me fjalë e shpërthim shkume nga goja, por me vepra e shpërthim talenti që të lë gojëhapur. Nuk kanë faj pse ata që i fyejnë me profesion janë shqiptarë Nga Imer Mushkolaj   Ti kërkosh Shaqirit dhe Januzajt të luajnë me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.490Z

Kombi shqiptar

Nga Ismail Kadare Fati, ndonese na eshte bere zakon ta mallkojme, na ka caktuar ne shqiptareve te jetojme ne nje nga zonat me te bukura te Evropes. Evropa vete, nderkaq se bashku me SHBA eshte tani lagjja me luksoze e botes. Ne e harrojme shpesh kete, harrojme qe ky vend, sharjet ndaj te cilit i ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.187Z

Asnje shqiptar mes viktimave

brbrAmbasada jone ne France konfirmon se asnje qytetar shqiptar nuk ka mbetur i vrare apo i plagosur si pasoje e sulmeve terroriste ne Paris Ne nje lidhje telefonike ambasadori shqiptar ne France Dritan Tola sqaron se jane vendosur 2 numra telefoni ne dispozicion te shtetasve shqiptare per cdo emer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.307Z

Ndihem shqiptar

Nga Express më 24 shtator 2011 në ora 14:56 Pasi ka marrë lajmin e përzgjedhjes së filmit “Falja e Gjakut” në garën e “OSCAR”, regjisori amerikan, Joshua Marston, ka nisur pak rreshta për punën që ka bërë në Shqipëri për realizimin e tij “Pas tri viteve p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.063Z

Srish klandestin shqiptar

Foxhia(start)- Njmbdhjet emigrant ilegal shqiptar, kan mbrritur mbrm n brigjet italiane. Emigrantt, ku kishte edhe shqiptar nga Kosova, u ndaluan rojat bregdetare pran Foxhias n Itali. Shtat prej emigrantve jan minoren, ndrkoh q nuk bhet t ditura detaje rreth identiteteve. Klandestint kan udhtua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.939Z

Mendimi Politik Shqiptar

22-04-2011 / Nga Nexhmedin Spahiu Ndriçim Kulla ka bërë një punë me vlerë: Lëndën në dy semestra Mendimi Politik Shqiptar (I) dhe Mendimi Politik Shqiptar (II) do të duhej ta kishin të gjitha universitetet publike e private në Shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.489Z

Tipik shqiptar

Futbollisti shqiptar Fatmir Vata, i cili aktualisht luan për ekipin Wuppertaler, që garon në Ligën e Tretë gjermane, ende nuk e ka harruar sherrin që pati plasur mes tij dhe ish portierit të famshëm gjerman, Oliver Kahn. Kjo zënkë pati ndodhur në ndeshjen që skuadra e shqiptarit, Armeni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama