Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiptare +Ardit +Gjebrea

Meta: total 310 / total_found 310 / time 0.003 / keyword[0] shqiptare / docs[0] 238146 / hits[0] 466797 / keyword[1] ardit / docs[1] 3017 / hits[1] 4509 / keyword[2] gjebrea / docs[2] 947 / hits[2] 1764 /
VIDEO: Leo i vogël i paralizuar, Rama i veshur si Babagjysh i bën surprizë
  • 2018-01-05

VIDEO: Leo i vogël i paralizuar, Rama i veshur si Babagjysh i bën surprizë

Në emisionin e Ardit Gjebreas, Ka një mesazh për Ty në Tv Klan, historia e Leos së vogël të paralizuar ka prekur kryeministrin Edi Rama, i cili e ka ndjekur live gjithë rrëfimin e nenës së tij. Teksa ka hyrë në studio me karrocë me rrota, Leo ka thënë se ëndrra e tij me e madhe ësh

Historia e tenorit shqiptar në Greqi: Kush më ndihmoi për të ndjekur ëndrrën
  • 2017-12-25

Historia e tenorit shqiptar në Greqi: Kush më ndihmoi për të ndjekur ëndrrën

  Zonja Leni ka ardhur në E Diela Shqiptare në rubrikën Ka një mesazh për ty për ti dhënë një mesazh djalit të saj të madh. Leni është nga Lushnja dhe ka tre fëmijë të cilët jetojnë në Greqi, ku edhe punojnë. Para një viti, Lenit i ka vdekur i shoqi dhe tani jeton vetëm.

Arjola Shehu dhe Ardit Gjebrea janë kushërinj
  • 2017-12-14

Arjola Shehu dhe Ardit Gjebrea janë kushërinj

Kur Ardit Gjebrea prezantoi bashkëprezantueset e tij të Këngës Magjike, në rubrikën Ka një mesazh për ty, në E diela shqiptare, për dy moderatoret e reja të Tv Klan, Arjola Shehu dhe Nevina Shtylla u sajua një lojë. Dy nënat e tyre ishin të ftuara për tu vendosur kushteve vaj

Zbulohet skena e Këngës Magjike 2017, këngëtarja e njohur tregon detajet
  • 2017-12-04

Zbulohet skena e Këngës Magjike 2017, këngëtarja e njohur tregon detajet

  Edicioni i 19-të i Këngës Magjike ka mbyllur konkurrimin në E diela shqiptare dhe ka nisur provat për netët finale më 6, 7 dhe 9 dhjetor në Pallatin e Kongreseve. Këngëtarët pjesëmarrës në dy netët gjysmëfinale janë zhvendosur për prova në Pallatin e Kongreseve dhe

No Pic available
  • 2017-10-08

Zbulohen prezantuesit e Këngës Magjike

Pas largimit nga Portokallia, dy aktorët e humorit Erjon Isai dhe Bes Kallaku që kanë pothuajse 10 vite bashkë në skenë, janë bashkuar përsëri. Por kësaj rradhe në një tjetër skenë, atë të Këngës Magjike 2017. Lajmi është konfirmuar sot (8 tetor) nga vetë moderatori Ardit Gjebre

Bes Kallaku thirret tek Ka një mesazh për ty, tregon çfarë është Ija për të
  • 2017-10-08

Bes Kallaku thirret tek Ka një mesazh për ty, tregon çfarë është Ija për të

Këtë të javë në Emisionin E Diela Shqiptare ishte i ftuar humoristi Bes Kallaku, të cilit kolegu i tij Erion Isaj i kishte përgatitur një surprizë në rubrikën Ka një Mesazh për Ty, e ku Ardit Gjebrea po ashtu njoftoi se dy aktorët e humorit do të jenë prezantuesit e këtij viti të K

No Pic available
  • 2017-10-07

Shpërthejnë dasmat, Rudina nis sezonin e veshur si nuse në taksi

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj ka hapur sot sezonin e ri të emisionit Mos i fol shoferit. Ajo ka arritur të surprizojë me pamjen e saj, e veshur me fustan nusërie dhe e kuruar nga koka te këmbët. Rudina duket se është frymëzuar nga dasmat e këtij viti dhe kërkon që të