Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiptari

Meta: total 1000 / total_found 15968 / time 0.007 / keyword[0] shqiptari / docs[0] 15968 / hits[0] 21770 /
No Pic available
  • 2019-04-10

Thika e grushte, shqiptarët sërish protagonist në burgjet greke rrahin arabët

Shqiptarët nuk kanë të ndalur. Pas vrasjeve mes njëri-tjetrit në burgun famëkeq të Koridhalos në Greqi, bandat shqiptare vazhdojnë përleshjet e tyre të përgjakshme me grupet e tjera pas hekurave në burgjet e Athinës. Mësohet se një grindje verbale midis një shqiptari dhe një arabi

Shqiptari maniak shantazh 14-vjeçares i gjejnë koleksion fotosh nudo
  • 2019-04-08

Shqiptari maniak shantazh 14-vjeçares i gjejnë koleksion fotosh nudo

Një 20 vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi pasi shantazhonte një vajzë të mitur me foto nudo të saj. I riu, i cili jeton në Peloponnese, përdorte rrjetet sociale për të shantazhuar vajzën. Në duart e tij kishte rënë një foto ku 14-vjeçarja ishte gjysmë e zhveshur. Ai e përd

No Pic available
  • 2019-04-08

Babai-monstër në Itali, shqiptari përdhunon ish-gruan në sy të djalit

Një ngjarje horror është regjistruar në Itali, teksa protagonist është bërë një 34-vjeçar nga Shqipëria, i cili ka përdhunuar ish-bashkëshorten e tij pasi ka shkuar në banesën e saj me pretekstin që do të takonte djalin. Vogëlushi pas divorcit të prindërve jetonte me të ëmën,

Vogëlushi im, ja kush është e dashura-avokate e bosit shqiptar të mafias në burgun e Koridhalos
  • 2019-04-05

Vogëlushi im, ja kush është e dashura-avokate e bosit shqiptar të mafias në burgun e Koridhalos

Pas publikimit të lajmit se autoritetet greke kanë arrestuar një avokate 45-vjeçare, pasi akuzohet se ndihmonte një shqiptar, të etiketuar si bosi i mafias shqiptare në burgun famëkeq të Koridhalos në Athinë, mediat greke kanë zbuluar edhe fotot e saj. Avokatja është një bionde simpat

Ndërronte makinat 2 herë në muaj, shefi shqiptar i drogës kapet në Gjermani (EMRI)
  • 2019-04-02

Ndërronte makinat 2 herë në muaj, shefi shqiptar i drogës kapet në Gjermani (EMRI)

Aventurat e shqiptarëve që merren me trafik droge në Itali, nuk kanë fund. Së fundmi një 32-vjeçar i arratisur nga arresti shtëpiak në Padova të Italisë nën akuzën e shitjes së lëndëve narkotike, ka përfunduar në pranga në Gjermani për shkak të gabimit të tij trashanik. Artan S

Bosi shqiptar (Dhori) e zhvat dhe kërcënon, italiani arratiset në Argjentinë
  • 2019-03-31

Bosi shqiptar (Dhori) e zhvat dhe kërcënon, italiani arratiset në Argjentinë

Bandat shqiptare, kryesisht ato që merren me prostitucion dhe trafik droge janë duke vepruar brutalisht për zgjerimin e territorit ku veprojnë në Europë dhe një rast i paprecedentë presioni ndaj një biznesmeni është regjistruar së fundmi në Itali. Mediat përtej Adriatikut shkruajnë se

I prenë veshin dhe gishtat, zbulohet emri i shqiptarit të vrarë në Spanjë
  • 2019-03-31

I prenë veshin dhe gishtat, zbulohet emri i shqiptarit të vrarë në Spanjë

Të tjera detaje janë publikuar nga mediat spanjolle për shqiptarin e gjetur të masakruar në qytetin e Mursias. Viktima është idenfitikuar si Dedë Dokaj, 44 vjeç me origjinë nga Puka. Bashkëkombësi ynë u gjet në një zonë pranë lumit Guadalentin në Totana. Një banor i zonës ngriti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama