Rezultate te kerkimit per termin: +Shqupit

Meta: total 131 / total_found 131 / time 0.000 / keyword[0] shqupit / docs[0] 131 / hits[0] 172 /
REPORTAZH/ Brenda çadrës së Lirisë dhe fëmijëve të saj
  • 2017-02-21

REPORTAZH/ Brenda çadrës së Lirisë dhe fëmijëve të saj

Nga Justin Meçe*   Në Bulevardin e madh perpara Kryeministrise nje çader e madhe mbledh brenda barkut të  saj të gjitha dialektet, racat, shtresat, veset dhe virtytet e nje shoqërie ne tranzicion. Nëpër cepat e çadrës ka filluar, ndonëse është ende dita e dytë, të ndihet nj

Replika/ Rama debaton me militantin e PD: Kujdes mendjen miku im se SHQUP-i ta than e ta bën def!
  • 2017-02-10

Replika/ Rama debaton me militantin e PD: Kujdes mendjen miku im se SHQUP-i ta than e ta bën def!

Prej kohësh kryeministri Rama bashkëbisedon dhe replikon me komentuesit e shumtë në llogarinë e tij në Facebook. Nuk janë të pakta rastet kur komentuesit hedhin akuza, kritikojnë dhe i kërkojnë llogari kryeministrit për çështje të ndryshme. Ditën e sotme Rama ka replikuar me një

1 miliardëshi i Alfred Pezës, reagon kryeministri Rama
  • 2017-01-16

1 miliardëshi i Alfred Pezës, reagon kryeministri Rama

Kryeministri Rama ka reaguar për herë të parë lidhur me pasurinë e deputetit Alfred Peza, çështje kjo që ka marrë vëmendje ditët e fundit, pasi Peza ka blerë aksione me vlerë 1 miliardë lekë në një prej bankave të nivelit të dytë në vend. Një komentues në Facebook, e ka ng

No Pic available
  • 2016-12-28

Ministri Tahiri tregon se si po i torturon mësuesit (VIDEO)

Partia Demokratike akuzoi sot kryeministrin Edi se po përdor politikisht mësuesit e vendit. Duke iu referuar drekës së një dite me parë në Kombinat të ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, Luçiano Boçi, tha se edhe sot me urdhër partie mësuesit e Kamzës po rreshtohen me pjata para pë

No Pic available
  • 2016-12-27

Tahiri u përgjigjet demokratëve: Ja si po i torturojmë mësuesit

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, u është përgjigjur nga Kamza akuzave të demokratëve se po mbledhin me detyrim mësuesit në drekat e partisë për fundvit. Tahiri ka postuar një video nga festa me mësuesit e Kamzës ku shkruan Live me mesueset dhe mesuesit e Kamzes. Gezuar festat :)Sig

Protesta e PD, Dako: Çeta e shpartalluar e SHQUP ka ngatërruar objektiv. Nga burgu të lirojnë gjykatat
  • 2016-12-19

Protesta e PD, Dako: Çeta e shpartalluar e SHQUP ka ngatërruar objektiv. Nga burgu të lirojnë gjykatat

Pas protestës së disa militantëve të PD para selisë së bashkisë së Durrësit, ka ardhur dhe reagimi i kryebashkiakut të qytetit bregdetar Vangjush Dako. Ai ka akuzuar PD se po përpiqet të falsifikojë një histori që nuk ka lidhje me të, ndërkohë që u bën thirrje që të protest

No Pic available
  • 2016-12-19

Reagon Vangjush Dako: Trimat e SHQUP-it çetë e shpartalluar

Kreu i bashkisë Durrës, Vangjush Dako ka reaguar pas protestës së organizuar nga PD  në lidhje me vendimin që Dako ka marrë për të sapo liruarin nga burgu Lul Berisha. Në reagimin e tij, Dako thotë se nuk është ai që merr vendime për të dënuarit, por janë gjykatat që vendosin. Da