Rezultate te kerkimit per termin: +Shtpin

Total: 239
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.181Z

Grosruk, nga 100 euro për fëmijët jetimë

Vizita n Sarand Fmijt e shtpis s Fmijve shkollor t qytetit t Sarands, e prjetuan si dit feste paradite e t enjtes. Mes tyre ishte nj mik i rrall, zvendspresidenti i Asambles Parlamentare t Kshillit t Europs, Volfgang Grorssruck. I shoqruar nga kryebashkiaku Edmond Gjoka, ai vizitoi shtpin e fmijve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.623Z

Big Brother, Bertina l shtpin

Një mbrëmje vërtet emocionuese ka qenë ajo e mbrëmshmja e spektaklit të madh të “Big Brother” në “Top Channel”. Prania e Fabrizio Corona-s, mbretit të paparacëve italianë brenda shtëpisë, surpriza e babait të Oltës dhe Domenikës, ka prekur jo vetëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.407Z

Brret, mësuesja kthen në shkollë shtëpinë e saj

Pr t mbajtur hapur dyert e shkolls dhe mos ln pa arsimim fmijt e fshatit, msuese Flora e ka kthyer shtpin e saj n klas pr voglusht e fshatit Brret n malsin e Krujs. Shkolla e dikurshme nuk u rindrtua pas djegies q psoi vite m par dhe shum prej orendive t saj, tashm shrbejn si baz materiale pr shkoll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.826Z

Policia rrethon shtpin e deputetit Peza

Forca të policisë rrethuan sot paradite shtëpinë e deputetit socialist Dashamir Peza në fshatin Pezë në Tirane. Ata kane kerkuar nxjerrjen jashte te personave qe jane atje. Shtepia do te sekuestrohet me vendim qeverie per t’u kthyer ne nje shtepi muze dhe mesohet se vendimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.411Z

Basha: Gati ligji për familjarët e policëve të rënë

Ministri i Brendshm Z. Lulzim Basha u takua sot n Durrs me disa familjar t punonjsve t Policis s Shtetit t rn n krye t detyrs t cilt jan duke kryer pushimet n shtpin e pushimit t Ministris s Brendshme. Ministria e Brendshme dhe Drejtoria e Prgjithshme e Policis s Shtetit, pr her t par kt vit, u kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.109Z

Në Turqi, Cana ndihet si në shtëpi

Gallatasarai Lorik Cana ndihet si n shtpin e tij te Gallatasarai. Mesfushori shqiptar nuk e ka vuajtur aspak transferimin te gjigantt turq nga Sandrlendi dhe sht ambientuar shum shpejt me klubin e tij t ri. Kjo sht konfirmuar nga menaxheri i ri i skuadrs, ejlan alishkan, i cili theksoi se zv.kapite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.432Z

Turizëm me diktatorin

Shtëpia e Enverit në Gjirokastër nuk është më çështje komunistësh. Sot godina quhet Muze Etnografik Shtpia e Enverit n Gjirokastr nuk sht m shtje komunistsh. Sot godina quhet Muze Etnografik dhe sht m e vizituara n gjith lagjen e Kalas. Por, me nj ndryshim t vogl, se prir

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama