Rezultate te kerkimit per termin: +Sht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.718Z

Alarmi: Sht

• Pastrimi i sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.490Z

Nuk sht udi

Suksesi i Lorik Cans tek Sunderland, ku e mori shum shpejt shiritin e kapitenit, i ka ln pa mend t gjith futbolldashsit n Angli. Por, ish bashklojtari i tij tek Marseille, dhe tash shoku i skuadrs, Boudewijn Zenden, nuk sht befasuar me sukseset e mesfushorit kosovar. Shumica e tifozve t Sunderland

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.493Z

Keni Qumësht?

Aktorja latine, është bërë sensacion i mediave para shumë vitesh, kur është mësuar se ajo po e ushqen me gji, fëmiun e shoqes. Por ajo nuk po mbetet jashtë vëmëndjes edhe kur po tregon se, ushqimi me qumësht lope është i m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.575Z

Është Mustafi, s'është Ronaldo (FOTO)

Shkodran Mustafi po e dëshmon veten se është këtë edicion një nga mbrojtësit më të mirë në La Liga. Mbrojtësi shqiptar është futur në formacionin më të mirë të muajit shkurt në La Liga. Vend në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.870Z

sht Lodhja kronike?

Nse punoni me nj tempo t shpejt pune, nn stres dhe konkurenc dhe pr m shum nse mendoni se nuk po gjej koh t lodhem, ju mund t vuani nga smundja kronike e t lodhjes. Shkak pr kt, sht lodhja e madhe psikologjike dhe stresi. Kjo sht nj smundje q shfaqet m shum t t mirarsimuarit dhe q kan t ardhura

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.048Z

Ku është Shaqa? Te Bayerni nuk është!

Xherdan Shaqiri si duket e ka përfunduar misionin e tij me Bayern Munchen. Superylli kosovar sot nuk është parë në stërvitjet e Bayernit duke konfirmuar se largimi i tij nga Bayern mund të jetë çeshtje e mbyllur. Madje mediat gjermane janë duke e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.164Z

MFSK: Nuk është bastisur shtëpia e Çekut

PRISHTINE - Ministria e Forcës dhe Sigurisë ka mohuar të jetë bastisur shtëpia e ministrit Agim Çeku, siç kanë raportuar sot në disa portale e media të Kosovës. Përmes një komunikate për shtyp, zëdhënësi i MFSK-

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama