Rezultate te kerkimit per termin: +Shtabi

Meta: total 1000 / total_found 3489 / time 0.001 / keyword[0] shtabi / docs[0] 3489 / hits[0] 4877 /
Trupat ushtarake ruse ne Shqiperi Kodheli Nuk cenohet asnje sekret
  • 2016-09-29

Trupat ushtarake ruse ne Shqiperi Kodheli Nuk cenohet asnje sekret

Transmetuar me 28092016 - 1921 Prania e nje grupi ushtarakesh rus ne vendin tone qe po inspektojne armatimet ka marre nje pergjigje nga ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli Kjo e fundit ka sqaruar se ky eshte nje detyrim qe  lind ng

Berisha publikon foto Eskobari i Ballkanit bashke me te tijet ne strofullen ne Sarande
  • 2016-09-28

Berisha publikon foto Eskobari i Ballkanit bashke me te tijet ne strofullen ne Sarande

Transmetuar me 28092016 - 1318 Tirane 28 shtator 2016 NOAal- Ish- Kryeministri Sali Berisha publikon nje fotografi per te cilen thote se eshte realizuar ne fillim te kesaj jave ku ne te shihet Klement Balili dhe shtabi i Eskobarit te

Berisha publikon foto nga strofulla e Balilajve
  • 2016-09-28

Berisha publikon foto nga strofulla e Balilajve

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një foto ku shfaqet Klement Balili. Sipas Berishës, në foto shfaqet “Eskobari i Ballkanit” dhe shtabi i tij. Postimi i Berishës Në shtabin e Eskobarit të Ballkanit! Qytetari dixhital dërgon: Foton e fillimit të kësaj jave të

No Pic available
  • 2016-09-26

Forcat e Armatosura stërvitje të përbashkët me NATO-n

U zhvillua sot Dita e Vizitorëve të Shquar e Stërvitjes së Përbashkët Joint Effort-16. Qëllimi i kësaj stërvitjeje, e cila nisi më datën 19 shtator, është rritja e ndërveprueshmërisë ndërmjet forcave pjesëmarrëse dhe kapaciteteve operacionale të shtabeve dhe njësive të FA në p

No Pic available
  • 2016-09-21

Ministrja Kodheli shpallet Qytetare Nderi e bashkisë Klos

Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli u shpall Qytetare Nderi e Bashkisë Klos në qarkun e Dibrës. Me vendimin nr. 101, datë 24.06.2016 Këshilli Bashkiak  kjo bashki vendosi ti japë titullin Qytetare Nderi e Bashkisë Klos, znj. Mimi Kodheli, Ministre e Mbrojtjes e Republikës së Shqipërisë,

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli shpallet Qytetare Nderi e bashkisë Klos: Kontribut për ndërtim e urave, rrugëve dhe pastrimin e municioneve
  • 2016-09-21

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli shpallet Qytetare Nderi e bashkisë Klos: Kontribut për ndërtim e urave, rrugëve dhe pastrimin e municioneve

Ministrja e Mbrojtjes, znj. Mimi Kodheli u shpall Qytetare Nderi e Bashkisë Klos në qarkun e Dibrës. Me vendimin nr. 101, datë 24.06.2016 Këshilli Bashkiak vendosi ti japë titullin Qytetare Nderi e Bashkisë Klos, znj. Mimi Kodheli, ministere e Mbrojtjes e Republikës së Shqipërisë, me m

Ministrja Kodheli shpallet Qytetare Nderi e Bashkisë Klos 
  • 2016-09-21

Ministrja Kodheli shpallet Qytetare Nderi e Bashkisë Klos 

Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, u shpall Qytetare Nderi e Bashkisë Klos në qarkun e Dibrës. Këshilli Bashkiak i akordoi titullin ministres Kodheli me motivacion: Për kontributin e saj dhe të institucionit që ajo drejton në ndihmë të komunitetit të 6 fshatrave të Bashkisë Klos, në