Rezultate te kerkimit per termin: +Shtabin

Total: 2029
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.760Z

Gërdeci, dëshmiaMinistria e Mbrojtjesanashkaloi Shtabin

TIRANË- Në seancën e sotme të Gërdecit ka dëshmuar ish- shefi i sektorit të armatimit pranë Shtabit të Përgjithshëm të forcave të Armatosura, Sokrat Papadhima. Sipas dëshmisë së tij, “nuk është marrë mendimi i shtabit për fabrikën e ngritur të Gërdecit”. Papadhima

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.095Z

Shteti në këmbë për situatën, Rama mbledh Shtabin e Emergjencave

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur në mesditë Shtabin e Emergjencave për situatën e krijuar në vend nga reshjet e dendura të shiut. Rama tha se të gjitha strukturat janë të angazhuar për të përballuar sa më mirë të jetë e mundur situatën e krijuar. Të gjitha strukturat nën drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.809Z

Berisha mblidhet me shtabin e emergjences

Ndonese Shkodra mbetet ne nje situate kritike prej me shume se nje jave e ndersa harta e permbytjeve eshte zgjeruar kryeministri Berisha ka kerkuar te mblidhet me shtabin e emergjences. Shifrat e fundit te shtabit te emergjencave flasin per me shume se 14 mije ha toke nen uje. Ky takim konsiston n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.545Z

Përmbytjet në jug, Panariti ngre shtabin e emergjencave

Ministria e Bujqësisë deklaron se është ngritur shtabi i emergjencave i cili drejtohet nga ministri i Bujqësisë Edmond Panariti. “Sëbashku me shtabin po inspekton nga afër zonat e përmbytura dhe po bashkëpunon ngushtë me bordet e kullimit në rrethe.Grupe monitorimi të Ministrisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.247Z

Votimet e pjesshme, Haxhinasto kryeson shtabin

Zëvendëskryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Haxhinasto, do të kryesojë shtabin elektoral të LSI-së për zgjedhjet e 15 nëntorit. LSI-ja zhvilloi dje pasdite mbledhjen e radhës së Kryesisë së kësaj partie, ku veç të tjerash kryetari Ilir Meta u ndal te zgjedhjet e pjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.548Z

PD Rama te nderprese fundjaven e te mbledhe shtabin e emergjences

Transmetuar me 01022015 - 1808 PUBLICITET Partia Demokratike beri thirrje pasditen e sotme qe kryeministri Edi Rama te nderprese pushimin e fundjaves ne Korce dhe te kthehet ne Tirane per te drejtuar shtabin e emergjences si pasoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.655Z

Mediu takim me shtabin elektoral në Shkodër

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu zhvilloi një takim me shtabin elektoral të Qarkut të Shkodrës. Gjatë këtij takimi, ku merrnin pjesë edhe strukturat drejtuese të partisë të këtij qarku, si dhe anëtare të kryesisë nga Tirana, Mediu theksoi nevojën për një angazhim maksim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama