Rezultate te kerkimit per termin: +Shtetasi +Telefonuesi

Total: 19
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.344Z

I bllokoi verë e veshje në makinëkanoset inspektori i 'Crown Agents'

TIRANE - Sqarohet kallëzimi i bërë para 4 ditësh në Drejtorinë e Policisë së Tiranës nga inspektori i “Crown Agents”, kompani që po asiston doganat shqiptare. Sipas burimeve policore, shtetasi britanik me iniciale “K.D. 52 vjeç, ka denoncuar një telefonatë që i ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.344Z

I bllokoi verë e veshje në makinëkërcënohet inspektori i 'Crown'

TIRANE - Sqarohet kallëzimi i bërë para 4 ditësh në Drejtorinë e Policisë së Tiranës nga inspektori i “Crown Agents”, kompani që po asiston doganat shqiptare. Sipas burimeve policore, shtetasi britanik me iniciale “K.D. 52 vjeç, ka denoncuar një telefonatë që i ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.635Z

Arrestohet telefonuesi anonim për bombë në QTU

Policia e kryeqytetit ka mundur të identifikojë dhe të arrestojë autorin e dyshuar të telefonatës, i cili është shtetasi Klodian Turabi Bizhga, 30-vjeç, me banim në Kashar Tiranë. Kapja e tij, u realizua në një banesë të ndodhur në rrugën “Irfan Tomini” në Tiranë. U konkludua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.066Z

Garda e Republikes Alo nje grua sle kryeministrin te kaloje

Sikurse do te shikoni nga aktiv iteti i strukturave te policise ne daten 24 nentor deri ne oren 8.00 te dates 25 nentor do te vihet re se gjate dites incidentet me te shumta kane te bejne me vjedhjet e cantave te dores tek femrat me ceshtje bllokimi rruges apo aksidente. Shume shpesh behet fjale edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.082Z

Policia parandalon vetevarjen e 40 vjecarit

PUBLICITET Diber 21 prill 2014 NOAal- Nderhyrja e efektiveve te policise se Dibres dhe sinjalizimi i tyre nga ana e familjareve te nje burri beri te mundur qe ti shpetohej jeta nje 40 vjecaribr br Burime zyrtare nga policia i thane Noaal se mbremjen e sotme eshte dhene informacioni ne Sal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.080Z

Dibër, 40-vjeçari po vetëvarej në banjo, e shpëton policia

Një 40-vjeçar me inicialet R. D., është shpëtuar nga policia pasi po varte veten në banjon e banesës së tij. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Kamen, të qytetit të Peshkopisë, kur policia është njoftuar nga një telefonatë se, 40-vjeçari ishte duke u vetëvarur. Siç bën të ditur Polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.083Z

Policia i shpëton jetën një 40-vjeçari në Dibër

Ndërhyrja e menjëhershme e strukturave të Drejtorisë së Policisë së  Qarkut Dibër dhe bashkëpunimi qytetar, bëri të mundur shpëtimin e jetës së një 40-vjeçari nga Dibra, i cili pasditen e sotme tentoi të vetëvritej. Burime nga Policia e Shtetit bejne te diturt se rreth orës 19:0

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama