Rezultate te kerkimit per termin: +Shtetasja

Total: 2631
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.106Z

Berat vritet me thike shtetasja rumune

Nje 22 vjecare rumune eshte vrare me thike ne nje banese ne qytetin e Beratit. Joana Klaudio Barasku dyshohet se eshte ekzekutuar nga personi me te cilin bashkejetonte. Shtetasja rumune jetonte prej disa kohesh me 45 vjecarin shqiptar Kosta Morava i cili eshte vene ne pranga nga policia.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.710Z

Iran, gjykohet shtetasja franceze për protestat pas zgjedhjeve

Irani ka nxjerrë përpara një gjykate një shtetase franceze dhe një punonjëse lokale të ambasadës franceze në Teheran, pas protestave që kundështonin zgjedhjet presindenciale të qershorit. Lajmi u bë i ditur nga agjencia gjysmëzyrtare iraniane e lajmeve, Fars."Në mesin e personave që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.391Z

Shtetasja amerikane rrëfen përdhunimin në Tiranë: Kamarieri më shqeu derën dhe

Një shtetase amerikane, rezidente në Tiranë, ka denoncuar në Polici për përdhunim kamerierin e një bari ku ajo kishte qëndruar disa orë, rreth një javë më parë. Shtetasja e huaj, një afroamerikane, 37-vjeçare, e cila është pjesë e një misioni të huaj në Shqipëri, ka kallëz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.905Z

Malësi e Madhe, grabitet shtetasja malazeze

Burime për Shekullin bëjnë të ditur se në fshatin Vukpalaj të Malsisë së Madhe një 51-vjeçare malazeze është bërë pre e vjedhjes me dhunë, nga dy persona, të cilët i vodhën 10 mijë euro dhe çantën, që kishte me vete. Shtetasja me iniciale J. M., banuese në Podgoricë të Malit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.525Z

Tiranë, shtetasja e huaj vetëhidhet nga veranda e hotelit

Një shtetase e huaj rreth 40 vjeçe është hedhur hedhur nga tarraca e verandës së një hoteli në qendër të Tiranës. Sipas policisë së Tiranës kjo shtetase u dërgua për mjekim të  menjëhershëm dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Policia në vendngjarje po kryen veprimet dhe sqarim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.905Z

Vidhet me dhunë shtetasja malazeze, në pranga njëri prej autorëve

Një 51-vjeçare malazeze është bërë pre e vjedhjes me dhunë, mëngjesin e sotëm, nga dy persona, të cilët i vodhën 10 mijë euro dhe çantën, që kishte me vete. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 06.30, në fshatin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.540Z

Aksident vdes shtetasja amerikane plagoset burri dhe krushku

Aksidenti ndodhi ne oret e para te mengjesit ne Tepelene ku nje kamioncine u perplas me nje maune Nje pasagjere me nenshtetesi amerikane mbeti e vdekur ndersa u plagosen rende bashkeshorti dhe krushku i saj me te cilet ajo po udhetonte pas perplasjes qe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama